Stań się mężczyzną który ma „to coś”!


Kompletny kurs online dzięki któremu zdobędziesz MĘSKĄ CHARYZMĘ i staniesz się atrakcyjniejszym facetem.
Sprawdź co osiągniesz realizując kurs
Męska Charyzma


Jak wyglądać będą Twoje przyszłe kontakty z kobietami?


Czy doświadczyłeś kiedyś sytuacji w której:
 • Dziewczyna straciła Tobą zainteresowanie już po pierwszej randce?

 • Po kilku spotkaniach dziewczyna zrobiła się w stosunku do Ciebie oziębła?

 • Pomimo wielu spotkań nigdy nie doszło do seksu?

 • Nie wiedziałeś w jaki sposób ją zainteresować?

 • Brakowało Ci tematów do rozmów i spotkania wypadały drętwo?

Usłyszałeś od niej słowa typu:


„Potrzebuję czasu, żeby to wszystko przemyśleć”,
„Nie jestem gotowa na nic poważnego”,
„Jesteś super facetem i zasługujesz na kogoś lepszego niż ja”,
„Zostańmy jedynie przyjaciółmi”,

albo przestała w ogóle się do Ciebie odzywać? Jeśli tak, to prawdopodobnie kobieta nie poczuła intymniejszych emocji ani nie obdarzyła Cię większym uczuciem.

Nie jest to jednak Twoja wina. Już od młodych lat wbija się sukcesywne nam jedno BARDZO TOKSYCZNE PRZEKONANIE odnośnie relacji:
ŻEBY ZDOBYĆ KOBIETĘ MUSISZ MIEĆ DOBRĄ GADKĘ!
TO JEDNO, WIELKIE, PIEPRZONE KŁAMSTWO!

Zaraz wytłumaczę Ci dlaczego to nie „dobrą gadką” zdobywa się zainteresowanie kobiet!


CZEŚĆ, Z TEJ STRONY JAMES

Jeśli mnie jeszcze nie znasz, pozwól, że przedstawię się w kilku słowach.


Zajmuję się od 10 lat relacjami damsko męskimi. Przeszkoliłem stacjonarnie ponad 200 facetów w staniu się atrakcyjniejszym i bardziej pewnym siebie mężczyzną, a tysiące innych przez internet. Prowadzę jeden z największych w Polsce kanałów na Youtube o relacjach, który ma już ponad 7 mln wyświetleń. Przeczytaj opinie facetów z ostatniego miesiąca:
Jestem autorem dwóch książek oraz kursu online o radzeniu sobie z lękami przed pięknymi kobietami:Pomaganie innym to moja pasja, dlatego podjąłem się również studiów psychologicznych, by wznieść się na jeszcze wyższy poziom kompetencji.

Mit o "dobrej gadce"

Zauważyłem już od dawna, że większość osób szuka rozwiązania swoich problemów z kobietami w szukaniu magicznych tekstów na podryw lub konkretnych słów, które przekonałyby do siebie płeć piękną. To nie działa w ten sposób, ponieważ nie ma tekstów, które rozkochałyby w nas dziewczyny. Gdyby takie istniały, każdy by ich używał i widzielibyśmy wszędzie szczęśliwe i zakochane pary.

Ta tendencja do szukania TEKSTÓW I TEMATÓW DO ROZMÓW wynika z tego, że od zawsze powtarza się nam, że MUSISZ MIEĆ DOBRĄ GADKĘ, inaczej nie zainteresujesz kobiety.
TO NIEPRAWDA!!
W przebiegu naszej ewolucji, posługiwanie się mową werbalną (czyli Twoje słowa) stanowi względnie nowy wynalazek. Znacznie wcześniej, nim wykształcił się język do komunikacji z drugim człowiekiem, ludzie porozumiewali się ze sobą za pomocą KOMUNIKATÓW NIEWERBALNYCH. To oznacza, że ludzie pierwotni używali do komunikacji gestów, a nie języka.Skutkiem tego nasz mozg jest znacznie lepiej przystosowany do odczytywania sygnałów niewerbalnych aniżeli do późniejszej ewolucyjnie zdolności odczytywania mowy werbalnej. Przekaz niewerbalny to ponad 70% informacji jaka do Ciebie trafia. Przekaz werbalny to niecałe 30%!To Twoja MOWA CIAŁA oraz ENERGIA jaką wokół siebie roztaczasz stanowi klucz do kobiecego serca. Nie Twoja gadka!Co to oznacza dla Ciebie, jako osoby, która chciałaby polepszyć swoje życie towarzyskie i zwiększyć swoją ilość randek oraz szanse na bliższe relacje? To, żebyś przestał wierzyć w brednie, że musisz posiadać niewiadome jakie umiejętności rozmowy, by podrywać dziewczyny!

Kim możesz się stać?

„Wyobraź sobie, że dziewczyna którą chcesz poderwać, zaczyna czuć się przy Tobie tak, jak nie czuła się nigdy dotąd. Sama nie wie dlaczego zaczynasz się jej podobać, chce być co raz bliżej Ciebie i po powrocie do domu myśli tylko o tym, kiedy znowu Cię zobaczy. Nie potrafi powiedzieć, dlaczego ma takie uczucia w sobie, bo rozmawialiście przecież o banalnych rzeczy, ale pomimo tego nie może doczekać aż do niej napiszesz.

Wielu mężczyzn uważa, że takim facetem trzeba już się urodzić. Że jest to dar, którego nie otrzymali od matki natury, dlatego muszą dwoić się i troić, by zainteresować fajną dziewczynę. To nie jest nawet logiczne. Gdyby charyzma miała być czymś wrodzonym, tacy faceci uwodziliby nawet w trakcie spożywania obiadu przy rodzinnym stole. W trakcie załatwiania fizjologicznych potrzeb. W trakcie spania. Niezbyt to logiczne, nie sądzisz?

CHARYZMA TO NIE JEST DAR Z KTÓRYM SIĘ RODZISZ BĄDŹ NIE. JEST TO ZBIÓR ODPOWIEDNICH ZACHOWAŃ, KTÓRYCH MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ.Pomyśl sobie, że wiedząc, czym są charyzmatyczne zachowania i stosując je, możesz:

Przyciągać spojrzenia kobiet kiedy tylko będziesz chciał

Mieć większe powodzenie u płci przeciwnej

Być bardziej szanowanym i respektowanym

Otrzymywać atencję i zainteresowanie od atrakcyjnych dziewczyn

Zdobywać więcej przyjaciół i budować jakościowe relacje

Wyróżnić się w pracy, a nawet otrzymać wyższą pensję !Co otrzymasz w kursie?


Kurs podzielony jest na dwie części

Część pierwsza: Męska charyzma
W pierwszej części dowiesz się wszystkiego, co pomoże stać Ci się charyzmatycznym mężczyzną. Możesz stać się nim w każdej sekundzie kiedy tylko będziesz chciał, ponieważ charyzma to nie dar, tylko świadome zachowania, które wpływają na Twoją mowę ciała, energię oraz samopoczucie.

Te świadome zachowania wywołujące charyzmatyczną aurę wokół Ciebie, które działają na ludzi jak magnez, podzieliłem w moim kursie na trzy moduły:

Moduł 1: Obecność


Nic tak nie wpływa na charyzmę jak umiejętność osadzenia siebie w teraźniejszości. Nieliczni faceci posiedli umiejętność bycia obecnym podczas flirtowania z kobietami, a to właśnie ten element buduje między Tobą a dziewczyną metafizyczne połączenie, przez które jest skazane na ciągłe myślenie o TOBIE. Tylko dzięki umiejętności bycia „tu i teraz” będziesz mógł wytworzyć z dziewczyną chemię i seksualne napięcie. W tym module otrzymasz liczne ćwiczenia na praktykowanie mindfullness, które pomogą Ci zyskać męską charyzmę.


Najważniejsze tagi: Mindfullness, potęga teraźniejszości, umiejętność słuchania, opanowywanie wymówek i niechcianych myśli

Moduł 2: Charyzmatyczny umysł


To od Twojej komunikacji niewerbalnej zależy, jak wpłyniesz na kobiece emocje, uczucia oraz w jaki sposób będą czuć się przy Tobie dziewczyny. W tym module dowiesz się jak za pomocą swoich myśli oraz odpowiednich ćwiczeń wizualizacji, wpływać na charyzmatyczną mowę ciała, którego komunikatbędzie trafiał do kobiecej „podświadomości”. Mnóstwo porad dotyczących budowania poczucia wartości, eliminowania zmartwień, regulowania swojego stresu. Dowiesz się też czym jest zdrowa życzliwość wobec ludzi i dlaczego bez niej nigdy nie zdobędziesz inteligentnej i atrakcyjnej dziewczyny.


Najważniejsze tagi: poczucie wartości, afirmacje, psychiczne samopoczucie, radość, wizualizacja, życzliwość

Moduł 3: Pewność siebie


Ciężko wyobrazić sobie, by kobiety oglądały się za facetem, który jest mało pewny siebie i o niskim poczuciu wartości. W tym module zyskasz ćwiczenia na zwiększenie swojej pewność siebie i otrzymasz techniki na wytwarzanie tej magnetycznej „aury”, która przyciąga spojrzenia kobiet. Mnóstwo praktycznych ćwiczeń, które możesz wykonywać o każdej porze i dnia.


Najważniejsze tagi: pewność siebie, męska energia, odwaga

W SKRÓCIE

W jaki sposób zarządzać swoim psychicznym samopoczuciem

Co robić, by ludzie darzyli Cię większą sympatią

O podstawach Mindfullness – medytacja, bycie tu i teraz oraz kultywowanie potęgi teraźniejszości

Jak radzić sobie ze stresem oraz dyskomfortem związanym z flirtowaniem z kobietami

Jak za pomocą swoich myśli emanować aurą osoby charyzmatycznej

Jak poprawić swoje poczucie wartości

Jak zyskać większą pewność siebie

Jak panować nad swoimi destrukcyjnymi myślami

Metody na radzenie sobie z narzekactwem i marudzeniem
Część druga: "To coś"
To, czy kobieta będzie myślała o Tobie po randce, nie zależy od rozmowy w samej w sobie, tylko jak na nią podziałasz CAŁYM SOBĄ! Twoim tonem głosu, odpowiednim SPOJRZENIEM, mową ciała, bliskością oraz innymi elementami „tego czegoś”. A tych zachowań oraz odczuć nie da się wyjaśnić ani wytłumaczyć w logiczny sposób. Druga część tego kursu nauczy Cię być tym intrygującym i podniecającym jej zmysły facetem.

Moduł 1: Spojrzenie


„FACET MUSI MIEĆ TO COŚ” – POWIEDZIAŁA KOBIETA


Zapewne słyszałeś kiedyś te słowa od jakiejś dziewczyny. Ale co to dokładnie oznacza? Jeśli zapytałbyś którejś ze swoich koleżanek co oznacza „to coś” nigdy nie usłyszysz jednoznacznej odpowiedzi. Właściwie, to nie usłyszysz niczego, bo kobiety same nie wiedzą co to jest!


no nie wiem no. No „to coś” i tyle


W twoim spojrzeniu kryje się „to coś”. Nie może to być jednak zwykłe spojrzenie. Twoje spojrzenie musi być drapieżne i seksowne. W tym module otrzymasz trzy ćwiczenia na wytworzenie seksualnego kontaktu wzrokowego, którym będziesz podniecał kobiety nie mówiąc do nich nawet jednego słowa.


Najważniejsze tagi: Seksualny kontakt wzrokowy, Laser Eyes, to coś

Moduł 2: Seksualne napięcie


Przekaz WERBALNY to tylko 30% informacji jaka trafia do świadomości Twojego odbiorcy. 70% informacji to przekaz niewerbalny i trafia on do PODŚWIADOMOŚCI do której nie mamy dostępu!! To dlatego kobiety często nie wiedzą, dlaczego zakochały się w jakimś konkretnym facecie, pomimo ostrzeżeń ze strony jej znajomych, by zostawiła tego gościa w spokoju. To dlatego istnieją faceci, którzy nie mają problemów w rela


Już nawet pisząc o tym wszystkim czuję ogromną ekscytację!


Mówiąc prościej, w tym module dowiesz się wszystkiego o wysyłaniu podprogowych sygnałów, które będą działać na kobiece emocje. Od Twojego uśmiechu po postawę ciała oraz wszystkich elementów budujących z kobietą SEKSUALNE NAPIĘCIE ( CHEMIĘ )


Najważniejsze tagi: bliskość, dotyk, cisza, seksualne napięcie, chemia, techniki wywierania wpływu

W SKRÓCIE

Jak mieć „to coś”

Jak wytworzyć SEKSUALNY kontakt wzrokowy

Jak zaintrygować kobietę

W jaki sposób operować mową ciała, by przykuć jej uwagę

Jak emanować „seksualną aurą”

Jak zbudować z nią chemię

Jakiej intonacji używać, by Twoja mowa była bardziej charyzmatyczna

Jak wzbudzać u kobiet intymne emocje
Co dzięki temu zyskasz

Jasne, fajnie, że nauczysz mnie kontrolować charyzmę, ale jakie mam z tego korzyści? Ten kurs ma tylko jedną wadę, którą nie chcę przed Tobą zatajać.
Pomogę zmienić Cię w charyzmatycznego i seksualnego faceta pod warunkiem, że
będziesz wykonywać ćwiczenia
z tego programu. Tak, niestety. Samo obejrzenie wielogodzinnej teorii nie wiele zmieni, jeśli nie przyłożysz się do zadań. A ich jest naprawdę wiele!Sądziłeś, że zmienisz się nie ruszając dupy? Gdyby taka magia istniała, każdy by z niej korzystał.Niemniej jednak, jeśli będziesz wykonywać sumiennie ćwiczenia podane w tym kursie, gwarantuje Ci, że:
Kobiety będą chciały spotykać się z Tobą na poważniej

Będziesz miał więcej seksu

Zwiększysz wybór dziewczyn z którymi możesz się spotykać

Randki przestaną kończyć się po pierwszym lub drugim spotkaniu

Będziesz podniecał je samym swoim spojrzeniem

Nie będziesz spędzał więcej samotnych wieczorów

I jeszcze taki mały szczegół na koniec...

Możesz nabyć to wszystko jeśli:
Jesteś Introwertykiem

Wstydliwym, mało pewnym siebie gościem

Nie jesteś bogaty

Jesteś niskiego wzrostu

Nie masz wyższego wykształcenia

Nie jesteś przystojny

Pierwsze opinie o kursie

Co otrzymujesz?

W kursie znajdziesz:

Ponad 8 godzin teorii

Mnóstwo ćwiczeń praktycznych

Kurs online w formie wideo oraz audio

.

STANDARD

699zł
 • Część pierwsza: Męska Charyzma
 • Część druga: "To coś"
 • Bonus 1
  Dwa webinary dla uczestników kursu
 • Bonus 2
  Zamknięta grupa na Facebooku
.

SREBRNY

899zł
 • Część pierwsza: Męska Charyzma
 • Część druga: "To coś"
 • Bonus 1
  Dwa webinary dla uczestników kursu
 • Bonus 2
  Zamknięta grupa na Facebooku
 • Bonus 3
  Analiza uwodzenia z filmów Hollywood
 • Bonus 4
  Jak rozpalić jej zmysły
REKOMENDOWANY

ZŁOTY

1199zł
 • Część pierwsza: Męska Charyzma
 • Część druga: "To coś"
 • Bonus 1
  Dwa webinary dla uczestników kursu
 • Bonus 2
  Zamknięta grupa na Facebooku
 • Bonus 3
  Analiza uwodzenia z filmów Hollywood
 • Bonus 4
  Jak rozpalić jej zmysły
 • Bonus 5
  Dodatkowe nagrania z ukrytej kamery
 • Bonus 6
  10 technik wywierania wpływu na ludzi
 • Bonus 7
  Rozmowa ze specjalistą od mowy ciała
 • 10% zniżki na szkolenia grupowe

Bonus 1

Dwa webinary dla uczestników kursu

W połowie Czerwca oraz na początku Lipca będziecie mogli uczestniczyć w prywatnym WEBINARZE tylko dla uczestników programu Męska Charyzma i zadawać mi pytania odnośnie kursu jak i relacji damsko-męskich. Opowiem również o kulisach tworzenia tego kursu, skąd taki pomysł i dlaczego praca nad swoją CHARYZMĄ jest tak ważna. Webinar będzie nagrany i sprzedawany jako bonus, więc nie przepuść okazji, by uczestniczyć w nim na żywo!

Bonus 2

Zamknięta grupa na Facebooku

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy dzielić się przemyśleniami, odpowiadać na pytania odnośnie samego kursu i pokazywać swoje efekty innym. Będziecie również mieli okazję poznać innych uczestników programu Męska Charyzma i umówić się na wspólne działanie na mieście. Jest to również miejsce, w którym uzyskacie ode mnie odpowiedzi na swoje pytania.

Bonus 3

Analiza uwodzenia z filmów Hollywood

Biorę pod lupę najlepsze sceny z filmów, w których główni męscy bohaterowie w realistyczny sposób flirtują i uwodzą kobiety. Wyjątkowo ciężko jest znaleźć realistyczne sceny flirtu, które nie są przerysowane, podkoloryzowane lub które mają cokolwiek wspólnego z prawdziwymi realiami relacji damsko-męskimi.

Wyselekcjonowałem kilka z nich z których będziecie mogli zmodelować mowę ciała, spojrzenie oraz sposób bycia bohatera, by przełożyć to później na swój flirt, kontakty z kobietami i stać się jeszcze bardziej atrakcyjniejszym facetem.

Duża wartość merytoryczna!

Bonus 4

Jak rozpalić zmysły kobiety

Dowiesz się w jaki sposób poprowadzić randkę, by Twój wieczór zakończył się w jej łóżku. Wiele praktycznych porad co robić, gdzie zabrać ją na spotkanie, jak rozpalić jej zmysły i jak się zachowywać, by zechciała zerwac z Ciebie ubrania!

Bonus 5

Dodatkowe nagrania z ukrytej kamery

Otrzymujesz dodatkowe infieldy z moich rozmów z kobietami z którymi flirtuje. Nie są one opublikowane na moim kanale Youtube ani żadnym innym kursie na mojej stronie internetowej.

Bonus 6

10 technik wywierania wpływu na ludzi

"Jako uzupełnienie do kursu Jamesa, stworzyłem dla Was ponad półtorej godzinny mini-kurs gdzie do teorii "Męskiej Charyzmy" podrzucam sporo praktyki. Omawiam dużo zagadnień psychologicznych i to jak wykorzystać niektóre elementy tej dziedziny, aby być bardziej charyzmatycznym mężczyzną.

Najważniejsze aspekty jakie pojawiają się w kursie, to jak prowadzić rozmowę z ludźmi, aby zbudować z nimi głębokie emocjonalne połączenie, co da Ci ich zaufanie oraz sprawić, że Wasza relacja pójdzie w tym kierunku, którym chcesz. Oprócz tego jest sporo mniejszych porad, które można wykorzystać praktycznie natychmiastowo i za pomocą kilku technik zwiększyć swoją skuteczność z kobietami"

Bonus 7

Rozmowa ze specjalistą od mowy ciała

2 godzinna rozmowa z twórcą kanału „Interpersonalny” na Youtube z którego dowiesz się:

- Co dokładnie pomaga rozwinąć siebie, jako faceta, zwłaszcza na początku własnej drogi w rozwoju osobistym

- W jaki sposób rozmawiać z kobietami, aby Cię bardziej polubiły i szybciej zbudować z nimi więź emocjonalną

- Jakie znaczenie mają Twoi najbliżsi ludzie, którymi się otaczasz oraz jak to wykorzystać dla rozwoju własnej charyzmy

-Jak Twój sposób życia oraz Twoja „codzienność” może pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na Twój rozwój?

- Czego mężczyźni nie rozumieją w kobietach ? ( rozmowa o emocjach )

- Biologia ewolucyjna – Co jest atrakcyjne dla kobiet

- Jak przekonywać ludzi do swoich racji za pomocą charyzmy

FAQ

Czy mogę zakupić produkt i wrzucić go w koszta swojej firmy?

Tak, w formularzu zakupu, możesz podać swój NIP oraz inne dane potrzebne, do wystawienia faktury.

Czy po zakupie niższego pakietu Męska Charyzma mogę przejść na wyższy?

Możesz, wystarczy, że dopłacisz różnicę w cenię. By jednak to zrobić, należy wysłać do mnie wczesniej wiadomość e-mail na adres kontakt@samiecalfa.pl , podając numer swojego zamówienia oraz który pakiet Cię interesuję jako następny.

Czy mogę zrezygnować z kupna produktu?

Prawo konsumenckie pozwala Ci na odstąpienie umowy zawartej na odległość w przeciągu 14 dni od zakupu produktu. Obowiązuje to jednak przy fizycznych produktach. W przypadku usług elektronicznych, jak video online czy materiały w formacie PDF prawo zwrotu nie przysługuje konsumentowi. Dlatego proszę o przemyślane zakupy. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, proszę o wiadomośc e-mail na adres kontakt@samiecalfa.pl. Politykę zwrotów znajdziesz w regulaminie sklepu internetowego. Produkt jednak jest na tyle wartościowy, iż wierzę, że będziesz z niego zadowolony i docenisz czas jaki na niego poświęciłem :) .