"od podejścia do randki"

Czyli 2.5-godzinny wykład jak zaczepić obcą kobietę, rozkręcić ciekawą konwersację i sprawić, by sama zaproponowała dalsze spotkania.

Czy znasz to uczucie, gdy...

Widzisz atrakcyjną dziewczynę i nagle Twoja pewność siebie znika? Serce bije mocniej, dłonie się pocą, myśli uciekają z głowy. Chcesz podejść i coś powiedzieć, ale słowa więzną w gardle. A potem ona odchodzi, a Ty masz żal do siebie o zmarnowaną okazję?

Udaje Ci się zdobyć numer telefonu od seksownej nieznajomej. Myślisz „Mam ją w kieszeni!”. Ale potem ona ignoruje Twoje wiadomości albo odpowiada jednym słowem. Nie wiesz, jak prowadzić konwersację, żeby ożywić jej zainteresowanie.

Udaje Ci się umówić na randkę, myślisz „W końcu!”. Spotkanie mija w miarę przyjemnie, ale potem ona znika. Nie odbiera telefonu, nie odpisuje. Zastanawiasz się, co poszło nie tak.

Zauważasz atrakcyjną dziewczynę na siłowni/basenie/w parku i chcesz ją zagadać, ale ona ma słuchawki lub jest zajęta ćwiczeniami. Nie wiesz, jak podejść, żeby nie przeszkadzać i nie wyjść na natręta.

Kiedy tylko próbujesz porozmawiać z obcą nieznajomą, słyszysz te same wymówki: „Mam chłopaka”, „Jestem zajęta”, „Nie jestem zainteresowana”. Zastanawiasz się, dlaczego żadna nie chce się z Tobą spotkać i co robisz nie tak. Masz dość ciągłego odrzucenia.

To frustrujące uczucie, gdy znów dostajesz kosza. Wracasz do domu z pustymi rękami, choć tak bardzo się starasz. Zastanawiasz się, co robisz nie tak.

Brzmi znajomo? Jeśli tak, to dlatego, że nie budujesz odpowiedniej ilości WARTOŚCI w oczach kobiety. Popełniasz po drodze błędy techniczne w swoich rozmowach.

Mam dla Ciebie świetną wiadomość – nagranie mojego 3-godzinnego wystąpienia “James w Trasie”, które prowadziłem w 2023 w największych miastach w Polsce rozwiązuje problemy, o których wspomniałem. Szkolenie było w całości poświęcone tematowi “Od podejścia, do randki”.

Dowiesz się z niego jak sukcesywnie budować swoją wartość w jej oczach na kolejnych etapach:

👍 Jak otworzyć rozmowę z kobietą, by od razu wzbudzić jej zainteresowanie

👍 Na czym polega dobre prowadzenie konwersacji, by nie zabrakło Ci tematów do rozmowy

👍 Jak uniknąć „dukania” w czasie gadki i sprawić, by rozmowa była pełna flow

👍 Technika „zadawania pytań bez pytań” by jak najwięcej o niej się dowiedzieć ale też jej nie „zamęczyć

👍 Jak zbudować komfort i zaufanie, by otworzyła się przed Tobą

👍 Psychologiczne triki, by opowiedziała Ci o osobistych rzeczach

👍 Kiedy i jak poprosić o numer, by się zgodziła

👍 Jak pisać, by umówić się z nią na randkę i utrzymać zainteresowanie

👍 Na co uważać przy pierwszych randkach, by zwiększyć szanse na następne

Po 14 latach jako uwodziciel i 12 jako trener zdobyłem unikalną wiedzę na temat tego, jak nawiązywać relacje z kobietami. Moje porady pozwolą Ci osiągnąć sukces na każdym etapie - od pierwszego kontaktu do umówienia randki!

Krok po kroku pokażę Ci sprawdzone techniki, dzięki którym przestaniesz popełniać typowe błędy, takie jak

słabe, oklepane teksty na rozpoczęcie rozmowy

nuda i brak flow podczas konwersacji

nieumiejętność zdobycia jej zaufania

kiepski SMS-game po zdobyciu numeru

Po wdrożeniu moich strategii nie będziesz doświadczał ghostingu, a kobiety chętniej umawiać się będą z Tobą na randki! Przestaniesz wracać do domu z pustymi rękami. Dasz radę, tylko działaj od razu!

opinie o szkoleniu

Co otrzymasz?

✅ 5 godzin wykładów w wersji video i audio 

✅ Wykład z Warszawy, Łodzi i Krakowa

✅ Plik PDF z rysunkami ze szkolenia

Cena 199zł

faq

Dostęp do moich trzech wystąpień: Warszawy, Łodzi i Krakowa w formacie video i audio. 

Główne wystąpienie z Krakowa trwa 2.5 godziny, z Warszawy 2 godziny, a Łodzi półtorej godziny. Łącznie około 5.5 godzin materiału.

Kurs oglądasz z panelu klienta na stronie samiecalfa.pl.