"POZNAJ NIESAMOWITY 30-DNIOWY PRZEPIS NA ZWIĘKSZENIE PEWNOŚCI SIEBIE W ŻYCIU I RELACJACH Z KOBIETAMI – ODKRYJ METODY, KTÓRE ZWIEKSZĄ TWOJE POCZUCIE WARTOŚCI i ODWAGĘ. ZACZNIj PRZYCIĄGAĆ KOBIETY JAK MAGNES!"

Szukasz klucza do pełnej pewności siebie? Chcesz czuć się swobodnie w obecności kobiet, zamieniając pustkę w głowie na pełną kontrolę, bez stresu i nerwów? Oto twoja odpowiedź…

Drogi Hetmanie,

Czy zdarzało Ci się lub zdarza do tej pory być "ghostowanym" przez kobiety po pierwszej randce lub później?

Czy masz pustkę w głowie, gdy zaczynasz się stresować?

Ale najważniejsze: po prostu STRESUJESZ SIĘ W OBECNOŚCI KOBIET, ZWŁASZCZA TYCH, KTÓRE BARDZO CI SIĘ PODOBAJĄ?

Znam przyczynę tego stanu rzeczy. To nie jest brak umiejętności rozmowy lub niewiedza co masz robić dalej. Problemem jest 

strzalki dół

NISKA SAMOOCENA ORAZ POCZUCIE WARTOŚCI!

Czy bywa, że brakuje Ci odwagi by posunąć relacje w bardziej intymnym kierunku?

Często doświadczasz szufladkowania do friendzona, a kobiety mówią Ci, że nie są „teraz gotowe na nic poważnego” lub „jesteś super facetem, na pewno poznasz super dziewczynę”?

Większość mężczyzn, gdy próbują oczarować kobiety, niestety wpada w pułapkę bycia perfekcyjnym ,,graczem’’. Skupiają się wyłącznie na umiejętnościach poznawania kobiet, ale zapominają o własnej wyjątkowości. Z każdą nową próbą nawiązania kontaktu analizują wszystko, co robią, jakby rozgrywali szachowy mecz. Zamiast po prostu płynąć z prądem, zanurzają się w skomplikowane strategie. A potem, jak tylko spotkają się z choćby odrobiną sprzeciwu, nagle czują, jakby ktoś im podciął skrzydła. Utrzymanie relacji z kobietą staje się nieustanną walką o to, by prezentować się jak najkorzystniej i unikać ewentualnego niepowodzenia.

To prowadzi do znacznego spadku poczucia własnej wartości, a kobiety stają się dla nas wyidealizowanymi, umieszczonymi na nieosiągalnym piedestale istotami.

 

Zastanawiasz się, co musisz zrobić, aby kobiety zaczęły się Tobą interesować i przestały wiecznie „ghostować” po pierwszych randkach?

To proste!

Wystarczy, że przeprowadzę Cię przez proces zwiększenia Twojej WEWNĘTRZNEJ PEWNOŚCI SIEBIE. Dzięki temu:

Zmienisz wewnętrzne przekonanie o swojej wyjątkowości na pozytywne.

Zaczniesz być bardziej odważny zarówno w relacjach z kobietami, jak i w życiu zawodowym.

Zwiększysz swoją skuteczność. Dziewczyny nie będą urywać z Tobą kontaktu.

Zyskasz podziw kobiet.

Zaczniesz czuć się lepiej sam ze sobą.

Poczujesz się bardziej atrakcyjny.

Zaczniesz kochać samego siebie.

Czym jest kurs uwowyzwanie?

Ten 30-dniowy kurs online, dedykowany budowaniu WEWNĘTRZNEJ pewności siebie, to nie tylko edukacja i wartość merytoryczna, ale przede wszystkim wyzwanie. Kurs ten zaprojektowany jest tak, aby każdego dnia odblokowywać nowy materiał wideo, dostarczając Ci świeżej wiedzy i zadań do wykonania.

To Ty decydujesz o tempie, w jakim chcesz przejść przez materiał kursu. Nie ma presji czasu ani konieczności pędzenia przez tematy „na skróty”.

Kurs UWOWYZWANIE łączy w sobie zarówno solidne podstawy teoretyczne, jak i praktyczne ćwiczenia do wykonania. Ćwiczenia te nie ograniczają się tylko do interakcji z kobietami – są one uniwersalne i mogą być stosowane w codziennych sytuacjach życiowych.

Oto plan lekcji

Na wewnętrzną pewność siebie składają się z 3 filary:

Poczucie własnej wartości.

Samoakceptacja.

Odwaga.

Rozdział 1

Trening poczucia wartości

Zdolności społeczne, takie jak umiejętność flirtowania czy prowadzenia rozmów, mogą okazać się niewystarczające, jeżeli nie towarzyszy im wysokie poczucie własnej wartości.

Wysoka samoocena jest najlepszą techniką uwodzenia jaka istnieje. Wielokrotnie problemy w relacjach z kobietami mają swoje źródło w wewnętrznym przekonaniu o własnej niedostateczności czy „mniejszej wartości”.

Takie przekonania mają bezpośredni wpływ na naszą mowę ciała, ekspresję twarzy, kreatywność oraz ogólne zachowanie. Kobiety, dzięki swojej intuicji, często odrzucają mężczyzn, którzy nie czują się wartościowi sami ze sobą.

Celem jest osiągnięcie stanu, w którym poczujesz się wyjątkowy i będziesz w stanie promieniować tą pewnością siebie, przyciągając kobiety do swojego życia.

 

Przykładowe materiały

Rozdział 2

Trening odwagi

W tym module skoncentrujemy się na nauce zarządzania i regulacji uczuć strachu, lęku i stresu, które mogą pojawiać się nie tylko w kontekście relacji z kobietami, ale również w różnych aspektach Twojego życia. Kluczowe jest zrozumienie, że odwaga nie polega na całkowitym braku strachu czy stresu. Właściwie, to poczucie lęku jest nieodłącznym elementem bycia odważnym – odwaga manifestuje się poprzez działanie mimo obecności wewnętrznego napięcia.

W tym treningu odwagi otrzymasz praktyczne ćwiczenia, które mają na celu nauczenie Cię, jak opanować swoje emocje przy najpiękniejszych kobietach. 

Przykładowe materiały

Rozdział 3

Trening samoakceptacji

Samoakceptacja to podstawowy element zdrowych relacji ze sobą samym, ale także z kobietami. Kiedy akceptujesz siebie, rozumiesz swoją wartość. To pomaga w nawiązywaniu nowych relacji z płcią przeciwną, ponieważ nie pozwalasz, aby ktoś inny definiował Twoją wartość.

Samoakceptacja pomaga zrozumieć, że odrzucenie nie jest oznaką braku wartości. Kiedy akceptujesz siebie, jesteś prawdziwy. Kobiety, jak wszyscy ludzie, ciągnie do autentycznych ludzi, bo próby bycia kimś innym są zwykle odpychające.

Znajdziesz tu terapeutyczne ćwiczenia na wzmocnienie samoakceptacji.

Przykładowe materiały

Po szkoleniu u Jamesa zwalczyłem przyczynę moich problemów z brakiem odwagi do kobiet, jak i zawodowym. Koleżanki z pracy, same zaczęły uśmiechać się do mnie, a nawet zagadywać. dostałem podwyżkę i stanowisko szefa logistyki. Czy to przypadek?? Nie sądzę...
Marcin K.
Kierownik firmy spedycyjnej

Skąd we mnie pewność, że jesteś w stanie zbudować głębokie, wewnętrzne przekonanie o swojej wyjątkowości?

Przecież Cię nie znam i nic o Tobie nie wiem, może jesteś oporny na zmiany i cała moja praca pójdzie na marne?… No cóż. Każdy może stać się prawdziwie pewny siebie. Masz większą wartość niż Ci się wydaje, ja tylko w Tobie pobudzę odwagę, wyostrzę samoocenę i rozpalę poczucie wartości. Rób swoje, a efekt Cię zadziwi.

Czym ten 30 dniowy kurs online różni się od innych kursów z uwodzenia?

Skupisz się na SOBIE, nie na kobietach.

Poznasz technikę jak zaprzyjaźnić się ze strachem, stresem i odrzuceniem przez kobiety.

Nie uczysz się żadnych zasad. Uczysz się, być spójnym sam ze sobą bez udawania i naśladowania. ,,100% natural’’.

Odkryjesz wewnętrzne przekonanie o własnych możliwościach, które drzemią w Tobie od narodzin. Masz więcej potencjału niż Ci się wydaje.

Jakim cudem 30-dniowy przepis na zbudowanie pewności siebie ma być skuteczny w poznawaniu kobiet?

Poznałem tysiące kobiet w okresie mojego ,,działania”. Większość z nich wykazywały podobne zachowanie na moje wysokie poczucie wartości oraz odwagę, jakim się odznaczałem podczas krótszych lub dłuższych relacji.

Nie miałem pieniędzy oraz drogich ubrań. Dla większości byłem niedoskonały, nieperfekcyjny, a nawet bez perspektyw na przyszłość. W niczym to nie przeszkadzało, by zdobywać te najpiękniejsze kobiety.  Jedyne co miałem, to wysokie poczucie wartości, odwagę, akceptowałem siebie takim, jakim jestem i wiedziałem czego chce od kobiet. To jest jedyna droga do osiągnięcia pełnej harmonii i zadowalających związków z kobietami.

Dlaczego warto kupić ode mnie?

Szkolę mężczyzn nieprzerwanie od 9 lat z budowania pewności siebie i flirtu. Jedynym skutkiem ubocznym po szkoleniach są kobiety otaczających moich hetmanów (kursantów). Jestem absolwentem 3 roku studiów psychologii społecznej na Uniwersytecie w Warszawie. Przekazuję Ci wiedzę popartą 12 letnim doświadczeniem w relacjach damsko-męskich. Wystarczy tylko mnie słuchać a reszta przyjdzie sama.

Sprawdź jak podrywam dziewczyny

opinie o kursie

Ocena sklepu samiecalfa.pl

co znajdziesz w kursie?

 • Poznasz trzy filary pewności siebie, które przewyższają nawet najlepsze gotowe techniki rozkochiwania kobiet. Dzięki temu, umocnisz swoją wartość, a kobiety będą ciągle o Tobie myślały.
 • Opowiem Ci o pewnej grupie mężczyzn, którzy nigdy nie mają problemów w poznawaniu dziewczyn, a reszta mężczyzn patrzy na nich z zazdrością. Wszyscy wykazują pewne unikalne podobieństwo, które oddziałuje w niesamowicie magnetyczny sposób na płeć piękną. Możesz je zyskać.
 • Zrozumiesz jedno największe pragnienie KAŻDEJ kobiety, które szukają nieświadomie pewnej cechy u mężczyzn. Dzięki niej będziesz w stanie rozkochać nawet swoje stare znajome. Brzmi to niedorzecznie? Być może… Jednak, gdy tego doświadczysz, szybko przyznasz mi rację.
 • Uchronię Cię od poważnego błędu, który jak lodołamacz niszczy Twoją samoocenę, odwagę i poczucie własnej wartości. 
 • Pokażę Ci pewną metodę, która pomoże Ci ominąć dyskomfort i zyskać pełną swobodę podczas poznawania kobiet. Gdy ją poznasz już nie straszne będzie Ci pocałowanie dziewczyny na pierwszej randce, czy zagadanie grupy kobiet w biały dzień na ulicy.
 • Poznasz schemat, walki bez walki’’ związanym ze strachem, gdy następuje reakcja ucieczki. Zdziwisz się jak łatwo poradzisz sobie ze stresującymi sytuacjami z kobietami.
 • ,,Nie podejdę do niej, bo mnie wyśmieje’’ Od teraz nauczysz się jak w nagły i skuteczny sposób usuwać z głowy wymówki raz na zawsze. To niestety wywołuje ogromny lęk przed kobietami i niszczy Twoją męską postawę. Metoda jest banalnie prosta. 
 • Daję Ci jak na tacy moją sprawdzoną technikę, która otwiera kobiety w sposób emocjonalny i zaczniesz budować z nimi niesamowitą bliskość.
 • Wyjawię moja największą tajemnice, dzięki której zrozumiesz, aby nie zmuszać się do rzeczy, które uważamy za bezcelowe. Nie warto walczyć z samym sobą, lepiej skupić się na tym co nas buduje i podnosi naszą wyjątkowość.
 • ,,To o czym myślisz tym się stajesz, to co czujesz, to przyciągasz’’ Twój mózg tworzy około 70 tyś myśli dziennie. Nauczę Cię wpływać na swoje myśli i uczucia. Dzięki temu wprowadzisz pozytywne zmiany w swoim życiu oraz zaczniesz przyciągać kobiety w sposób nieświadomy.  
 • Pokażę Ci kilka ,,otwieraczy’’ do zastosowania w praktyce. Przedstawię dokładną instrukcje obsługi poznawania kobiet w ciągu dnia. Nie dasz rady tego zepsuć! 
 • Nauczę Cię jak nie bać się kobiet i przestać martwić się co o Tobie pomyślą Staniesz się pożądanym graczem dla kobiet bez presji i bez oczekiwania niczego w zamian. Zdziwiony…? Ta lekcja odmieni Twoje życie, a pewność siebie WYSTRZELI W KOSMOS. 
strzalki dół

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces budowania WEWNĘTRZNEJ PEWNOŚCI SIEBIE, KTÓRA ODMIENI NA LEPSZE TWOJE ZYCIE INTYMNE I TOWARZYSKIE!

strzalki dół

Jesteś tak silny jak najsłabsze ogniwo w Twoim łańcuchu PEWNOŚCI SIEBIE. Jedno słabe ogniwo i może ono podważyć Twoją wartość w oczach kobiet. Dlatego liczy się każdy dzień w 30-dniowym kursie.   

Ponad 7 godzin materiałów

Codziennie nowy film

Ćwiczenia praktyczne

Dziennik samorozwoju

Wsparcie Trenera

wybierz swoje wyzwanie

STANDARD

699zł
 • 30 dni wyzwania (video)
 • Bonusy:
  Dostęp do zamkniętej grupy Mastermind
 •  
 •  
 •  
 •  

SREBRNY

899zł
 • 30 dni wyzwania (video)
 • Bonusy:
  30 dni wyzwania (mp3 - audio)
 • Dostęp do zamkniętej grupy Mastermind
 •  
 •  
 •  

ZŁOTY

1099zł
 • 30 (+10) dni wyzwania (video)
 • Bonusy:
  30 dni wyzwania (mp3 - audio)
 • Dostęp do zamkniętej grupy Mastermind
 • 10 dodatkowych dni kursu
 • Nigdzie niepublikowane INFIELDY
 • TRZY webinary dla posiadaczy złotego
Polecane

bonusy#

Grupa Mastermind (Facebook)


Ważnym jest, abyśmy mogli wspólnie skonsolidować wiedzę jaką wyniosłeś z kursu dołączając do zamkniętej grupy Facebook’owej. Będziemy tam wymieniać się myślami i wnioskami przez cały okres trwania 30-dniowego wyzwania.

Uwowyzwanie w wersji Audio (mp3)


Nie masz czasu na oglądanie wyzwania w formie wideo bo jesteś w ciągłym ruchu? Nie szkodzi. Możesz odsłuchać każdy dzień szkolenia w formie audio poza ekranem swojego monitora. Odtwarzaj kurs w czasie jazdy samochodem lub na słuchawkach. Wszystkie materiały są dostępne również w wersji OFFLINE.

Dodatkowe 10 DNI WYZWANIA!


W bonusie otrzymujesz dodatkowe 10 dni materiałów i ćwiczeń do realizacji, żebyś mógł jeszcze mocniej wzmocnić wiedzę z zakresu kształtowania swojej pewności siebie, poczucia wartości oraz odwagi. Otrzymasz sekretne „TIPY” na podniecanie kobiet w czasie swoich randek.

+ 10 DNI

Nagrania z ukrytej kamery


Dla osób posiadających ZŁOTY pakiet udostępniane będą na przestrzeni 30 dni nigdzie dotąd niepublikowane infieldy, które będę analizował od A do Z podczas WEBINARÓW razem z uczestnikami.

Terminy Webinarów jak i infieldów ustalać będziemy ustalać wspólnie na naszej zamkniętej grupie MASTERMIND. 

TRZY Webinary na żywo


Posiadacze pakietu złotego będą mogli wziąć udział w tajnych Webinarach podczas których na żywo przeanalizuje moje podejścia do kobiet na ulicy kręcone z ukrytej kamery i omówimy wszystkie materiały z kursu UWOWYZWANIE.

WEBINAR

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Możesz zwiększyć swój pakiet, ale pamiętaj, że jest to kurs online w formie „WYZWANIA”. Oznacza to, że nabywając wyższy pakiet będziesz od nowa przechodził przez okres oczekiwania na udostępnienie nowego materiału w swoim panelu użytkownika. Utracisz również możliwość udziału w tajnych webinarach, które odbywać się będą na przestrzeni 30-40 dni od premiery kursu Uwowyzwanie.

Tak, należy wysłać do mnie wiadomość e-mail z prośbą o wystawienie faktury pod adres: kontakt@samiecalfa.pl

Prawo konsumenckie pozwala Ci na odstąpienie umowy zawartej na odległość w przeciągu 14 dni od zakupu produktu. Obowiązuje to jednak przy fizycznych produktach. W przypadku usług elektronicznych, jak video online czy materiały w formacie PDF prawo zwrotu nie przysługuje konsumentowi. Dlatego proszę o przemyślane zakupy. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, proszę o wiadomośc e-mail na adres kontakt@samiecalfa.pl. Politykę zwrotów znajdziesz w regulaminie sklepu internetowego. Produkt jednak jest na tyle wartościowy, iż wierzę, że będziesz z niego zadowolony i docenisz czas jaki na niego poświęciłem 🙂 W razie kłopotów na pewno jakoś się dogadamy.