CZYM MUSISZ SIĘ ZAJMOWAĆ ŻEBY PODERWAĆ KOBIETĘ?

Czy musisz być interesujący żeby poderwać dziewczynę? Czym musisz się zajmować żeby poderwać kobietę?
07.04.2024

MUSISZ MIEĆ ZAJEBISTE PASJE I HOBBY ŻEBY DZIEWCZYNY SIĘ TOBĄ ZAINTERESOWAŁY!

ZAJMIJ SIĘ SOBĄ A KOBIETY SAME DO CIEBIE PRZYJDĄ!

Panowie, po tych i tym podobnych co raz modniejszych pierdoletach jakie można znaleźć w internecie pomyślałem, że czas rozwiać wątpliwości i wyłumaczyć dokładnie co jest prawdą a co powielanym, ładnie brzmiącym mitem NA TEMAT naszej atrakcyjności. Bo Co raz częściej spotykam się z tezami na temat podrywu, które są mocno naciągnięte i mogą wprowadzać w błąd niedoświadczonym facetom sprawiająć im później smutek, płacz, podcinanie żył i stracony czas. Na szczęście jestem tu, żeby uchronić was przed tymi przykrymi doświadczeniami.

Na początek wyjaśnijmy najpopularniejszy mit jaki teraz słyszę, czyli wpływie zainteresowań, pasji i hobby na nawiązywanie bliższych relacji z kobietami

Podobno wystarczy znaleźć jakąś pasję i hobby, żeby laski zaczęły się nami interesować i chciały randkować.

JA PIER DOLE

Naprawdę Wielu gości serio tak uważa.

Powiedzcie mi, czy pasje można gdzieś od tak dostać? Gdzieś je sprzedają? Na ryneczku lub sklepie spożywczym „U Pauliny”? Dzien dobry, poproszę 3 pasje na wynos.

Ja całe czas szukam jakiś nowych rzeczy które by mnie pochłonęły i którymi zajmowałbym się w wolnym czasie. Bawiłem się muzyką elektroniczną, uczyłem się gry na gitarze, chodzę na basen, grywam w tenisa, padel. Chodzę na różne kursy, jestem na magisterce z psychologii, no ogólnie ciągle czegoś szukam dla siebie i powiem wam, ciężko mi się w coś wkręcić bym mógł to nazwać swoją pasją. Niektórzy ludzie całe życie szukają czegoś swojego i nie mogą tego znaleźć.

No ale przecież wystarczy ze znajdziesz hobby i sprawa z kobietami załatwiona.

Ok, dobra, przypuśćmy, że znalazłem takie hobby, pasje i mam na ten temat mnóstwo wiedzy.

Jest to kolekcjonowanie znaczków pocztowych.

Raczej nie trzeba być geniuszem by się domyslić, że nie jest to zbyt ekscytująca i ciesząca się pożądaniem u płci przeciwnej hobby. Nie słyszy się, żeby kobiety stały w kolejkach do sklepów filatelistycznych żeby poznać eksperta który tam pracuje. No ale przecież można mieć takie hobby nie?

No to wyjaśnie wam kiedy rzeczywiście wasze zainteresowania mogą pomóc wam w poderwaniu dziewczyn.

  1. Po pierwszę gdy Dają one swobodny dostęp do kobiet – czyli wasze hobby wiąże się z przebywaniem w środowisku w którym macie liczny kontakt z dziewczynami. Tu dla przykładu można podać … Tańce? Coś związanego z modą? Aktorstwo?
  2. Po drugie Kobieta korzysta z waszych zainteresowań i czerpie z tego frajdę

No to np. trenujecie kitesurfing bądź inny sport i jakimś cudem udało wam się przekonać do tego dziewczynę i ona jeszcze wkręca się w ten temat (powodzenia z tym).

W każdym innym przypadku wasze hobby chuja wam pomogą w poderwaniu dziewczyn. Ale słuchajcie, żeby nie było za dobrze, to nawet jeśli macie jakąś super przebojową pasje, i w tym srodowisku obraca się też sporo kobiet, no np. jesteście kierowcami rajdowymi (które swoją drogą jest bardzo drogim sportem), albo chodzicie na zajęcia z aktorstwa, to nawet i to nie daje wam gwarancji kobiet. Dlaczego?

Ponieważ dla kobiet najważniejsze jest to, jak się przy was czują, a nie to, co robicie. A to jak się czują jest składową kilku wartości takich jak emocje, jakie przy was odczuwają, bliskość emocjonalna, komfort, poczucie bezpieczeństwa oraz najważniejsze – intymnością czyli czy działacie na nią fizycznie.

Wasze zainteresowania i hobby mają bardzo niskie przełożenie na te uczucia.

No dobra, a co wpływa pozytywnie na emocje kobiet, komfort i intymność?

  1. Twoja wewnętrzna charyzma – to jaką energią emanujesz, jak bardzo pozytywny jesteś, jak mało uprzedzeń masz wobec kobiet itp.
  2. Umiejętność komunikacji – czyli budowanie zdań złożonych, Twoja bystrość i kreatywność w czasie rozmowy, konwersacja z użyciem małej ilości pytań, tworzenie poczucia „flow” w rozmowie. Niektórzy nazwaliby to po prostu „dobrą gadką” z kobietami. Tłumaczę jak mieć dobrą gadkę w moich wykładach od podejścia do randki
  3. Wartości kochanka – czy wiesz jak budować z kobietą seksualne napięcie, tzw. „chemię”, czy potrafisz się z nią droczyć i flirtować, czy masz wewnętrzną pewność, że jesteś w stanie zaspokoić seksualnie partnerkę

W tak dużym skrócie te cechy pozytywnie wpływają na emocje kobiety, które chcesz z nimi wytworzyć i sprawić, że się w Tobie zauroczy. Twoje hobby i pasje nie mają tu nic do rzeczy.

Co z tego, że się czymś interesujesz, na czymś się znasz, jeśli np. jesteś zamknięty w sobie, rzadko kiedy nawiązujesz z kobietami interakcje, masz mało odwagi i pewności siebie. A Twoje hobby nie muszą wcale przekładać się na wzrost tych wartości.

Wiesz jakie były moje zainteresowania przez 8 lat, gdy czynnie podrywałem dziewczyny i miałem ich najwięcej?

Głównym hobby było Podrywanie lasek, kolejnym był alkohol i palenie fajek, a na koncu gry komputerowe. Nic innego nie robiłem w latach, gdy miałem nawet kilka nowych dziewczyn w ciągu jednego tygodnia. Trochę jak w tym memie.

Nie są to raczej hobby, które są atrakcyjne nie sądzisz?

Oczywiście nie twierdzę, że nie warto szukać dla siebie zainteresowań, fajnych rzeczxy do robienia i udoskonalania siebie. Warto i to nawet bardzo. Nie rób tego jednak żeby przypodobać się kobietom, tylko dla samego siebie.

Jakiś hetman może mnie zapytać „ ale James, znam gościa, który ma fajne hobby, i ma mnóstwo kobiet!”

Tak, ale to nie przez jego zainteresowania tylko przez pozytywne wartości, które wymieniłem wcześniej. Wie co ma robić i co działa na kobiet i dlatego je ma. Znam jednego trenera tenisa który zmienia dziewczyny jak rękawiczki i drugiego, który nie ma żadnej. To dlatego, że jeden z nich wie co ma robić, a drugi nie wie i brakuje mu cech, które pobudziłyby namiętnie kobiete. I jeden i drugi może w interesujący sposób opowiadać o swojej pasji, ale to nie hobby sprawia, że kobieta chce iść z jednym z nich do łóżka

Tak naprawdę możesz mieć wysokie powodzenie u dziewcząt składając okręty z zapałek i zbierając znaczki pocztowe, pod warunkiem, że te wartości wymienione przeze mnie posiadasz.

Możesz mieć najbardziej interesujące zainteresowania na świecie, ale jeśli nie potrafisz o nich opowiadać, zaciekawić kobiety, to na nic Ci to w kontekście uwodzenia.

Jeśli jesteś po 30tce to na pewno znasz jakiegoś kolesia, który zarabia najmniejszą krajową, jest prostacki, nic ciekawego w życiu nie robi, a zawsze ma przy sobie jakąś fajną laske.

Na pewno też znasz wyedukowanego faceta, który ma zainteresowania, a który jest samotny albo pod pantoflem swojej kobiet bądź był zdradzony. Może mieć nawet olbrzymi majątek Ale i tak nie uchroniło to go przed przxykrą relacją.

Dlatego powtórzę raz jeszcze:

To, czy kobieta coś do Ciebie poczuje zależy nie od Twoich zainteresowań i pasji, tylko czy masz charakter i umiejętności do sprawienia, ze będzie o Tobie myślała.

Jeśli chcesz zrozumieć kobiety i mieć wśród nich powodzenie, zacznij myśleć jak one, zamiast męskim, logicznym rozumowaniem.

Tych umiejętności, jak Twoja charyzma, odpowiednia komunikacja, budowanie seksualnego napięcia dowiesz się między innymi zapisując się na moje szkolenie indywidualne lub grupowe. Bo te umiejętności możesz nabyć, musisz tylko wiedzieć co tak naprawdę działa na kobiety i na czym powinieneś się skupić rozwijając siebie.

No i tak na koniec jeszcze dodam, że posiadanie zainteresowań może oczywiście wpłynąć pozytywnie na Twoją atrakcyjność, bo będziesz bardziej zajęty swoim hobby.

Teorytycznie może tak być, ale w praktyce i tak wszystko zależy, jak zaczniesz się zachowywać się przy dziewczynie, która okazała Ci zainteresowanie. Brak czasu na kobiety wcale nie musi przełożyć się na brak potrzebującej energii. Są i tacy, którzy zostawili wszystkie swoje zainteresowania żeby spędzać więcej czasu z dziewczyną. Są i tacy, którzy w ogóle nie mają dla nich czasu – jak się domyślasz, takie relacje też nie kończą się pozytywnym finałem.

Pasje i hobby w kontekście kobiet są super pod warunkiem, że i tak potrafisz podrywać i z nimi flirtować. Wtedy są miłym dodatkiem do Twojej osoby i zwiększają Twoją wartość. Same w sobie bez odpowiednich umiejętności nie gwarantują Ci jednak praktycznie nic.

Sprawdź moje produkty o uwodzeniu kobiet:

Kurs uwodzenia online