Szkolenia

Rozpiska z kalendarzem umożliwi Ci zaplanowanie uczestnictwa w kursach. Struktura listy ułatwia wybór dogodnego momentu na zmianę w Twoim życiu. Niezależnie od tego, czy interesują Cię spotkania indywidualne, czy wolisz szkolenia grupowe z uwodzenia. Terminy kursów zdobywania kobiet oraz informacje o wolnych miejscach znajdziesz poniżej.

Jak zapisać się na wybrane szkolenie?

Aby zarezerwować miejsce na kursie, musisz wypełnić formularz. Umieść w nim swoje dane i krótki opis oczekiwań. Pamiętaj, że jedną z podstawowych umiejętności mężczyzny powinno być uwodzenie. Lista szkoleń, wolne terminy oraz wszystkie informacje dotyczące mojego indywidualnego lub grupowego kursu zdobywania kobiet znajdziesz na stronie. W przypadku wątpliwości skontaktuj się ze mną.

Jeśli potrzebujesz zmiany, to grupowe lub indywidualne kursy powinny znaleźć się na liście Twoich priorytetów. Zdobyć pewność siebie i atrakcyjną partnerką pomogą Ci właśnie szkolenia z uwodzenia kobiet. Terminy kursów oraz informacje o wolnych miejscach znajdziesz w poniższym kalendarzu. Nie zwlekaj, zainwestuj w siebie już dziś.

Szkolenie
Indywidualne

Szkolenie indywidualne  to mój autorski program szkoleniowy, który prowadzę już od kilku lat, wciąż i wciąż go udoskonalając. W ogromnym skrócie, to pełne 3 dni podczas których, staję się Twoim personalnym wingmanem. Moja cała uwaga jest skupiona tylko i wyłącznie na Tobie. Razem poznajemy kobiety, razem się z nimi bawimy, razem je uwodzimy. Zabieram Cię do galerii handlowych, kawiarni, pubów i klubów, byś mógł na własne oczy zobaczyć, jak wygląda skuteczne poznawanie kobiet.

Zapisz się

Szkolenie
Grupowe

To trzy dniowy kurs przygotowany dla czterech śmiałków chcących zmienić swoje życie intymne oraz przeżyć niezapomnianą przygodę pod okiem najskuteczniejszego uwodziciela w Polsce! Podczas szkolenia nauczysz się mojej nowatorskiej teorii, który później wdrażamy w życie ponad 16 godzinną praktyką.

Zapisz się