Kurs uwodzenia online

Męska Charyzma
Zdobądź męską charyzmę oraz dowiedz się jak mieć „to coś” o czym mówią kobiety! Kompletny 8 godzinny kurs online dzięki któremu dowiesz się jak emanować seksualną energią i jak zacząć budować seksualne napięcie drogą niewerbalną.

BezStrachu
Uzyskaj dostęp do wielu godzin teorii na temat przełamywania swoich lęków oraz strachu przed kobietami. Nie będziesz miał problemu z zaczepianiem obcych dziewczyn na ulicach czy klubach i poczujesz się swobodnie w ich towarzystwie.

Uwodzenie w Necie
Poradnik o uwodzeniu kobiet na portalach randkowych. Przykłady moich własnych rozmów, setki porad oraz rewolucyjna metoda 7 kroków, dzięki której z mało zainteresowanej dziewczyny zrobisz bardzo zainteresowaną. Liczne porady o o stworzeniu Jak najlepszego profilu na serwisach randkowych oraz zdjęć, które przyciągają uwagę kobiet.

Zakazany dziennik
Przeczytaj o moich przemyśleniach na temat kobiet oraz związkach po 10 latach praktyki jako uwodziciel i trener uwodzenia. Odkryj czego pragną kobiety i jakiego mężczyznę skrycie poszukują. Dodatkowo 22 niesamowite historie zakrapiane seksem.