Kurs uwodzenia online

Zdobyć Kobietę w tym poradniku znajdziesz większość odpowiedzi na Twoje najważniejsze pytania odnośnie zdobywania zainteresowania płci przeciwnej takie jak:


  • „DLACZEGO – Ona nie chce być ze mną?”

  • „Jak ODZYSKAĆ ex?”

  • „Jak KOMUNIKOWAĆ się z kobietami?”

  • „Jak ją ROZKOCHAĆ?”

  • „Jak zbudować SEKSUALNE zainteresowanie?”

Męska Charyzma Zdobądź męską charyzmę oraz dowiedz się jak mieć „to coś” o czym mówią kobiety! Kompletny 8 godzinny kurs online dzięki któremu dowiesz się jak emanować seksualną energią i jak zacząć budować seksualne napięcie drogą niewerbalną.

BezStrachu Uzyskaj dostęp do wielu godzin teorii na temat przełamywania swoich lęków oraz strachu przed kobietami. Nie będziesz miał problemu z zaczepianiem obcych dziewczyn na ulicach czy klubach i poczujesz się swobodnie w ich towarzystwie.

Uwodzenie w Necie Poradnik o uwodzeniu kobiet na portalach randkowych. Przykłady moich własnych rozmów, setki porad oraz rewolucyjna metoda 7 kroków, dzięki której z mało zainteresowanej dziewczyny zrobisz bardzo zainteresowaną. Liczne porady o o stworzeniu Jak najlepszego profilu na serwisach randkowych oraz zdjęć, które przyciągają uwagę kobiet.

Zakazany dziennik Przeczytaj o moich przemyśleniach na temat kobiet oraz związkach po 10 latach praktyki jako uwodziciel i trener uwodzenia. Odkryj czego pragną kobiety i jakiego mężczyznę skrycie poszukują. Dodatkowo 22 niesamowite historie zakrapiane seksem.