Szkolenie indywidualne

Czym jest szkolenie
indywidualne?

W ogromnym skrócie, szkolenie indywidualne to pełne 3 dni podczas których staję się Twoim personalnym wingmanem. Moja cała uwaga jest skupiona tylko i wyłącznie na Tobie.
Razem poznajemy kobiety, razem się z nimi bawimy, razem je uwodzimy. Zabieram Cię do galerii handlowych, kawiarni, pubów i klubów, byś mógł na własne oczy zobaczyć jak wygląda skuteczne poznawanie kobiet.

Przepełnij życie seksem

Brak pomysłu... Po prostu nie wiesz co zrobić, aby zrobić to skutecznie? Zapewniam, że wystarczą 3 dni, żeby zmienić Twoje nastawienie. Po moim kursie nie będziesz miał najmniejszego problemu, aby odpowiedzieć na pytanie: gdzie można zabrać dziewczynę na randkę?

Dopasuj całą układankę, a nie tylko puzzel

Pamiętaj, że szkolenie indywidualne to skrojone pod Ciebie informacje. Mierzi Cię pytanie, jak odzyskać kobietę swojego życia, a może po prostu nie wiesz, gdzie zabrać koleżankę na randkę? Właśnie po to są szkolenia indywidualne, aby dokonać takiego przełomu, którego najbardziej w swoim życiu potrzebujesz.


Jak odzyskać zainteresowanie dziewczyny? Wystarczy ten kurs! Pokażę Ci jak łatwo rozmawiać z kobietami. Zmienimy Twoje postrzeganie samego siebie, podbudujemy Twoją pewność siebie, optymizm i odwagę. Pokażę Ci moje metody w praktyce, a później pod moim okiem sam je przećwiczysz.


Zainteresuj sobą płeć piękną, uwiedź, poznaj, zmień dotychczasowe postrzeganie i dopasują całą układankę pod siebie, zamiast na siłę próbować dostosowywać się do niejasnych wymagań.

Rozwijaj umiejętności komunikacyjne

Pokażę Ci, jak efektywnie komunikować się w różnych środowiskach, nie tylko w klubach. Wiele fascynujących osób czeka na Ciebie na siłowni, w galerii handlowej czy nawet w pracy. Wspólnie ustalimy strategie, dzięki którym dowiesz się, jak zdobyć kobietę? Szkolenie indywidualne z uwodzenia otworzy przed Tobą drzwi do świata, gdzie każde miejsce staje się okazją do nawiązania relacji.

Analiza wątków z przeszłości

Razem przyjrzymy się nieudanym związkom i próbom podrywu, które nie poszły po Twojej myśli i postaramy się zdobyć odpowiedź na pytanie - dlaczego. Moje szkolenia indywidualne z uwodzenia kobiet to przestrzeń, gdzie żadna porażka nie jest tematem tabu. Przeanalizujemy każdą sytuację, wyciągając z niej konstruktywne wnioski, abyś mógł unikać podobnych błędów.


Zastanawiasz się, jak zdobyć dziewczynę i stworzyć z nią trwałą, satysfakcjonującą relację? Indywidualne szkolenie z uwodzenia kobiet to klucz do Twojego sukcesu. Nie oferuję magicznych formuł, ale solidną wiedzę i praktyczne narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć, co przyciąga płeć piękną.

W dziedzinie uwodzenia osiągniesz poziom, którego będą zazdrościć Ci wszyscy Twoi znajomi. Nabędziesz umiejętność bezstresowego poznawania kobiet w każdym możliwym miejscu, zarówno w dzień, jak i w nocy. Zaskoczy Cię ilość seksualnych interakcji, o których dotąd mogłeś tylko marzyć. Zaprezentuje Ci innowacyjny sposób uwodzenia oparty na czysto seksualnych interakcjach.

Rozpocznij przygodę!

Słowo „indywidualne” nie znalazło się tutaj przypadkiem. To szkolenie ma być odpowiedzią na twoje potrzeby, ma do Ciebie pasować jak idealnie skrojony garnitur.

Proces szkoleniowy zaczyna się jeszcze zanim się spotkamy. Chcę zgłębić Twoje potrzeby, poznać twoje doświadczenia i interakcje. Wszystko to przełoży się potem na trwałą zmianę twoich przekonań. Inaczej – zniszczę twoje dotychczasowe przekonania o kobietach oraz seksie i włożę tam wiedzę, którą powinieneś posiadać, by stać się atrakcyjny. W praktyce oznacza to, że nie zależnie od tego, czy dopiero zaczynasz i nigdy nie pocałowałeś dziewczyny, czy czujesz się na tyle pewnie by poznawać niezliczone rzesze kobiet, czy może po prostu szukasz takiej, która będzie twoją towarzyszką na dłużej – szkolenie będzie dopasowane do Twoich potrzeb.

Rozpocznij przygodę!

Wiesz jak bardzo ważne w życiu są umiejętności interpersonalne?

Ja nie wiedziałem. Nigdy nie zdawałem sobie z tego sprawy, myślałem, że z „tym czymś” trzeba się urodzić. Musiałem przeznaczyć parę lat swojego życia, najpierw trafiając na książkę „Gra”, a potem przechodząc przez cały proces popełniając wiele dziecinnych błędów tylko dlatego, że nie miał mnie kto poprowadzić. Cały czas myślałem, że muszę zdobyć całą masę rzeczy, by uwodzić kobiety. Nie musiałem. Chciałbym, żebyś Ty szybciej to zrozumiał. Szczerze, całe swoje doświadczenie zawarłem w tym szkoleniu i gwarantuję Ci, że jest to najskuteczniejszy dostępny program z jakiego możesz teraz skorzystać.

W trakcie trzydniowego szkolenia:

Gwiazdki

Zdobędziesz

Fundamenty postawy seksualnego faceta:

 • umiejętność wytwarzania potężnych dawek emocji dzięki którym, uzależnisz od siebie kobiety
 • umiejętność budowania seksualnego napięcia która sprawi, że w krótkim czasie doprowadzisz do seksu z nieznajomymi dziewczynami
 • wiedzę z zakresu uwodzenia przez internet, na portalach społecznościowych oraz randkowych
 • przekonania, które w przyszłości w łatwy sposób pomogą Ci uwodzić kobiety
 • wiedzę o tym, czego one tak naprawdę pragną, przez co staniesz się spełnieniem ich erotycznych fantazji
 • umiejętność wzniecania pożądania oraz doprowadzania do orgazmu

Pokonasz

To co blokowało Cię od dawna:

 • Twoje własne ograniczenia, przekonania i nawyki, które uniemożliwiały Ci nawiązanie kontaktu z kobietami o których marzysz
 • lęk przed odrzuceniem i krytyką
 • fobie społeczne
 • dotychczasowe, nieskuteczne metody uwodzenia
 • paraliżujący strach przed nieznanym
 • lepiej wyglądających facetów w klubach, przez których tracisz swoją pewność siebie
 • swoje zmory z przeszłości, które nie dają Ci spokoju i ciągną w dół
Gwiazdki

James w oczach kursantów

Siedzę w temacie już jakiś czas, ale miałem problemy z pewnymi elementami uwodzenia. James dał mi całe mnóstwo wskazówek i rozwiązań, które od razu wniosły moją grę na wyższy poziom. Teraz moje podejścia w 90% przypadków kończą się co najmniej zdobyciem numeru. To co się dzieje jest niesamowite, kobiety rozmawiają ze mną jak zahipnotyzowane. Cały czas pracuję nad wprowadzeniem w życie wiedzy Jamesa, ale progres jaki zauważyłem po szkoleniu jest ogromny. Zarówno w dzień jak i w nocy, najlepsze laski w klubie miękną po kilku minutach rozmowy, aż sam jestem zaskoczony jak łatwe jest teraz dla mnie podrywanie. Wiem że kiedy w pełni zrozumiem jego koncept uwodzenia, nie będzie na mnie mocnych, ale to już tylko kwestia praktyki;)
Już 3 tygodnie po szkoleniu osiągnąłem pełny sukces, po raz pierwszy w życiu na prawdę uwiodłem kobietę, zmieniłem jej postawę „nie” na „tak” i wylądowała u mnie w łóżku, chociaż tego w ogóle nie miała w planach;)
To szkolenie mogę polecić zarówno zaawansowanym graczom, którzy chcą podciągnąć pewne elementy swojej gry, jak i tym początkującym. Szczególnie tym drugim, ponieważ nie będą powielać złych schematów z innych szkoleń.

Piotrek 21 lat

Witam wszystkich, a szczególnie tych którzy nie wiedza jak rozwiać swoje wątpliwości na temat szkolenia u Jamesa. James to super facet, kumpel, nauczyciel któremu w 100% możecie poświęcić swój mózg w celu przeprowadzenia w nim nieodwracalnych zmian. Facet zmienia o 180st wasze podejście do życia i mentalność w stosunku do kobiet. Dowiecie się rzeczy o których wcześniej nie słyszeliście i zaczniecie robić coś, czego wcześniej nie robiliście. James pomaga przełamać bariery stresu i strachu. Polecam szkolenie każdemu, kto chce bzykać laski. Ja w 3 dzień szkolenia zaliczyłem 2. To szkolenie nie zaspokoi Waszej ciekawości, to szkolenie pobudzi Was do działania, do podbijania do dziewczyn które na Wasze reakcje i działania będą robiły się mokre. Polecam szkolenia u Jamesa KAŻDEMU. Na spotkaniach panuje przyjacielska atmosfera, 100% luzu który można wykorzystać do rozmowy na każdy wstydliwy i krepujący dla Was temat. Czasem nawet można się pośmiać z faceta przebranego za kobietę, albo 18’sto latka który chce Wam wpierdolić za siedzenie na ławce ( sytuacje podczas trwania szkolenia)… Ubaw po pachy Również możecie liczyć na 100% dyskrecję, James wzbudza zaufanie już na pierwszym spotkaniu. Zainwestuj w siebie i zmień swoje życie. Zapraszam i polecam

Edek 28 lat

Trafiłem do Jamesa z polecenia kolegi. Paraliżował mnie strach przed podejściem do nieznanej kobiety. Czułem się niepewnie i myślałem, że przy podejściu muszę zrobić wszystko idealnie i perfekcyjnie – co mnie jeszcze bardziej blokowało. Bardzo mi się spodobało, że nie traciliśmy wiele czasu na wysłuchiwanie moich opowieści jakie to napotykam trudności w mojej głowie, wręcz zakazał mi o tym później myśleć, a tym bardziej mówić. Zamiast tego najpierw przerobiliśmy podstawy teoretyczne: jak sobie radzić z odpowiednią motywacją, nastawieniem, optymizmem – są na to odpowiednie ćwiczenia ! Zajęliśmy się też moimi przekonaniami Po dogłębnym przygotowaniu mentalnym i psychicznym, uczyliśmy się już skutecznych metod uwodzenia kobiet. W końcu zaczęliśmy ćwiczenia praktyczne -Łatwo nie było, tym bardziej, że przez wiele lat wmawiałem sobie, że nie dam rady poznać już wartościowej kobiety w swoim życiu, czy przeżyć seksualnej przygody. Po półtora tygodnia od ostatniego dnia szkoleń, wylądowałem w łóżku z kobietą o 19 lat ode mnie młodszą! Wiek nie grał roli, chociaż wcześniej uważałem inaczej. Najważniejsze, że wzrasta moje zaufanie i wiara w siebie. Dzięki temu nie widzę już innej możliwości jak docieranie co celów, które sobie postawiłem !

Wojtek 47 lat

(…)Podchodził do kobiet z taką łatwością, z jaką ja zasypiam po litrze wódki. Dla niego zabranie numeru od bardzo atrakcyjnej laski, jest jak podlanie rośliny wodą. Pełen luz. Gość robił na moich oczach czysty show!

Bartek 27l

Na mieście, jak i w klubie miałem dość konkretny lęk przed podejściem, gdyby nie James to nie wiem czy bym to kiedykolwiek zrobił, zmotywował mnie do działania, a radość jaka płynęła nawet z nie udanego podejścia była ogromna. Przełamałem tez rożne inne blokady np. w eskalacji dotyku. Był tez wyrozumiały. Uświadomił mi, że nie każdego lęku można się łatwo pozbyć, najlepiej jest go zaakceptować i iść na przód. Nie było też większej presji z jego strony do mojego działania. Była to właśnie swego rodzaju motywacja, ze wreszcie ktoś mega obeznany w temacie powie ci co robisz nie tak. Czułem też że relacja miedzy nim a mną to nie jest tylko trener-kursant w ramach usług, ale w większości koleżeńska co tez w jakimś stopniu pomagało w całym procesie wracania na właściwą ścieżkę. Moja pewność siebie wzrosła diametralnie, nie tylko w kontaktach z kobietami. Zawsze jak wracam wspomnieniami do tamtego weekendu to się pojawia u mnie niesamowita radość i euforia, a przede wszystkim, mimo iż minęło już przeszło 2 tygodnie od szkolenia, mam nie odparta chęć do działania i nie potrzebuje do tego motywacji osoby trzeciej. Polecam wszystkim i każdemu z osobna. Te szkolenia ochronią was przed nieustającym ryciem sobie bani z braku kontaktu z zajebistymi kobietami i nadwyrężonymi mięśniami przedramienia. To był mój najlepiej spędzony weekend ever

Adam 32 lat

Przebieg szkolenia

DZIEŃ
01
Czas trwania: 9 godzin
Teoria: 2 godziny
Praktyka w ciągu dnia: 4 godziny
Przerwa
Praktyka w nocy: 3 godziny
DZIEŃ
02
Czas trwania: 9 godzin
Teoria: 2 godziny
Praktyka w ciągu dnia: 4 godziny
Przerwa
Praktyka w nocy: 3 godziny
DZIEŃ
03
Praktyka : 4 godziny
Gwiazdki

Po kursie

Wiem jak ciężką pracą jest praca nad samym sobą. W ogólnym rozrachunku jesteś mężczyzną – kimś kto ma być pewny siebie, przebojowy i władczy. Takie cechy nie przychodzą łatwo. Szkolenie to początek twojej podróży o nazwie „Rozwój”. Podróży, która będzie trwała do końca twojego życia. Pod koniec szkolenia oddaje Ci stery i to Ty dalej kierujesz tą podróżą. Nie oznacza to, że nie chcę wiedzieć co u Ciebie! Wręcz przeciwnie, większość kursantów to obecnie moi dobrzy kumple. Ogromnie ważne jest, byśmy byli na bieżąco z Twoim progresem oraz ewentualnymi problemami, ponieważ Twój sukces jest również moim sukcesem. Dlatego oferuję Ci 3-miesięczne wsparcie on-line jeśli tylko chcesz coś skonsultować.

W swój rozwój włożyłem tak wiele pracy, że to szkolenie to nie jedyny jego owoc.
Jeśli zapiszesz się na szkolenie dokładnie w tej chwili, mam dla Ciebie wiele bonusów:

Bonusy

INFIELD
EXAMPLES

INFIELD <br>EXAMPLES
Gwiazdki

Dzięki ukrytej kamerze i wiernym kamerzystom, którzy towarzyszą mi nie raz podczas wypadów na miasto, wiele z moich przygód udało się nagrać. Niektóre z nich nie mogą lub nie powinny zostać upublicznione. Jednak jako mój kursant, masz ekskluzywny dostęp do tych materiałów, które możemy omówić i na spokojnie przeanalizować.

BONUSOWE FORUM
DLA KURSANTÓW

BONUSOWE FORUM <br>DLA KURSANTÓW
Gwiazdki

Postanowiłem Ci dać jeszcze jedną bardzo wartościową rzecz. Wszyscy moi kursanci dostaną dostęp do prywatnego forum, gdzie razem będziemy wymieniali się wiedzą. Będziesz też mógł przedyskutować każdy problem ze mną jak i z innymi moimi kursantami. Uważam, że to idealny przykład grupy, gdzie otwarci ludzie wspierają się i dają sobie cenny feedback.

Indywidualnie dobrane ćwiczenia do realizacji

Indywidualnie dobrane ćwiczenia do realizacji
Gwiazdki

Trzy dni szkolenia to nie jest magiczna pigułka, od której już po pierwszym dniu będziesz największym Casanovą. Do rozwoju podchodzę z szacunkiem i dużą pokorą, dlatego dzięki indywidualnemu podejściu jestem w stanie wyszczególnić Twoje największe wady, i dać Ci zadania do realizacji po szkoleniu, byś sukcesywnie je eliminował.

3 miesięczny mentoring

3 miesięczny mentoring
Koszt miesięcznego mentoringu wynosi 400zł. Ty otrzymujesz go za darmo
Gwiazdki

Chcę, byśmy byli w kontakcie tuż po rozstaniu. Na swojej drodze napotkasz problemy, na które możesz nie znać jeszcze odpowiedzi, lub nie będziesz mógł poradzić sobie z jakimś aspektem usłyszanym w trakcie szkolenia. Dlatego daje Ci możliwość kontaktowania się ze mną z każdą sprawą dotyczącą kobiet przez miesiąc czasu!

Skrypt poszkoleniowy

Skrypt poszkoleniowy
Koszt takiego skryptu to 189zł. Ty otrzymujesz go za darmo!
Gwiazdki

Jest to krótki opis fundamentów mojej gry oraz skrypt z tego, co omawiałem podczas szkolenia. Zaletą takiego opisu jest to, że będziesz mógł wrócić do niego kiedy tylko będziesz chciał w celu przypomnienia sobie całego materiału!

zniżka na produkty

zniżka na produkty
Każdy produkt otrzymasz z 10% zniżką!
Gwiazdki

Na każdy produkt który znajdziesz na mojej stronie, dostaniesz zniżkę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie i w ramach kupionego szkolenia indywidualnego odbierzesz to, co Twoje!

Zapisz się

Wypełnij poniższy formularz i czekaj na odpowiedź
  Dlaczego właśnie to szkolenie?

  1Wiesz
  co dostajesz.

  Zawsze zależało mi na kontakcie z ludźmi. Aktywnie udzielam się na forach, często aktualizuje portale społecznościowe artykułami czy zdjęciami swoich kobiet. Jeśli subskrybujesz mój kanał na YouTubie, to masz kilka moich wystąpień i podejść – wiesz, że jestem dobry w tym co robię.

  2Dostosowuję.

  Liczba chętnych mnie zaskakuje, ale postanowiłem by moje szkolenia były kameralne, tak aby moje podejście do Ciebie było osobiste i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dam Ci pełny pogląd na to, czego powinieneś się nauczyć.

  3Nowe
  znajomości

  Zawsze ceniłem sobie nowe znajomości z ludźmi otwartymi na zmianę. Chcę, żebyś osiągnął sukces i to nie na ten weekend – tylko na całe życie.

  Jeśli wychodzisz samemu lub z kumplami, może Ci zająć LATA, żebyś zauważył prawdziwe efekty. Wiem dokładnie jak skrócić czas by się tego nauczyć. Jak? Sam robię to do lat – robiłem błędy, których ty nie musisz i wiem co działa.

  Więc jakikolwiek jest twój cel – dziewczyna, czy harem – pokażę Ci jak go osiągnąć. Nie ma żadnego powodu dlaczego nie miałbyś mieć w swoim życiu takich kobiet jakie chcesz.

  Społeczeństwo nałożyło na facetów wiele ograniczeń… każą nam wyglądać w określony sposób, mieć odpowiedni status, a nawet myśleć szablonowo. Krok po kroku będę Ci pokazywał, że to wszystko bzdury.

  Opinie

  Podchodził do kobiet z taką łatwością, z jaką ja zasypiam po litrze wódki. Dla niego zabranie numeru od bardzo atrakcyjnej laski, jest jak podlanie rośliny wodą. Pełen luz. Gość robił na moich oczach czysty show!
  Bartek, 27 lat
  Gwiazdki
  Polecam szkolenie każdemu, niezależnie od tego co już potrafi i jakie osiąga rezultaty, bo warto uczyć się od lepszych, szczególnie jeśli podchodzą do tematu profesjonalnie i szczerze chcą pomóc
  Michał, 31 lat
  Gwiazdki
  Już 3 tygodnie po szkoleniu osiągnąłem pełny sukces, po raz pierwszy w życiu na prawdę uwiodłem kobietę, zmieniłem jej postawę „nie” na „tak” i wylądowała u mnie w łóżku, chociaż tego w ogóle nie miała w planach;)
  Edek, 23 lat
  Gwiazdki
  Naprawdę czułem się niesamowicie będąc z nim, czułem jak chłonę ten styl bycia prawdziwego faceta, który wie czego chce. James dał mi niezbędna wiedzę teoretyczna, która wyjaśniła mi wiele rzeczy.
  Adam, 20 lat
  Gwiazdki
  Cześć James ! Muszę Tobie się z czegoś zwierzyć. Szkolenie jak pamiętasz odbyłem w lutym i po pierwszych dniach, w zasadzie tygodniach, dochodziłem do siebie po szoku termicznym jaki doznałem na Twoim szkoleniu. Cały idealny mój obraz sprowadziłeś centralnie na ziemię!
  Krystian, 35 lat
  Gwiazdki
  Gwiazdki