Dlaczego kobiety kochają ŁOBUZÓW?

W dzisiejszym filmie opowiem o tym, dlaczego dziewczyny uwielbiają badboyów, a nie przepadają za zaangażowanym i wiernym f
17.08.2020

Żeby nie było. Nie chodzi o zdradzanie swojej stałej partnerki z którą jest się już długi czas. Jeśli myśleliście, że będę stawiał takie tezy, to sorry, ale zawiodę was. Bardziej chodzi mi tutaj o postawę mężczyzny, który jest w stanie dopiero co poznanej dziewczynie zadeklarować wierność oraz oddanie, niczym biały rycerz sprawiedliwości, w świecie pełnym obłud i kłamstw.

Typowy facet: Nie jestem taki jak inni faceci. Ja jestem szczery oraz wierny. Nigdy Cię nie zawiodę. Przyrzekam.

Dziewczyna: Stary… Znamy się miesiąc czasu..

I tak to właśnie wygląda. Goście często uważają, że jeśli pokażą się od początku z perspektywy wiernego jak pies faceta, tą cechą rozkochają w sobie kobietę i zatrzymają ją na dłużej.

Z racjonalnego punktu widzenia nie jest to głupie. Oferujesz pewną wartość, więc czemu by nie wziąć tego za plus? Problem pojawia się jednak wtedy, gdy uświadomimy sobie, że na normalne kobiety nie działają racjonalne zapewnienia o Twojej wierności, zajebistości oraz tego, jak bardzo będziesz się starał jeśli się z Tobą zwiąże. Działa natomiast to, jak kobieta będzie się przy Tobie czuła i jak emocjonalnie się do Ciebie zbliży.

Czy świadomość zdobytego gościa jest dla kobiet podniecającą perspektywą?

Ożesz k*rwa, nie. Nie. NIE

Czy świadomość niedostępności mężczyzny i dużego zainteresowania innymi kobietami jest podniecającą dla niej perspektywą?

Ożesz k*rwa tak. T A K

Z tego właśnie powodu przysłowiowe „łobuzy” cieszą się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Zaraz do tego przejdziemy.

Najgorsze jest to, że popkultura od lat kształtuje w mężczyznach nieprawdziwe przekonania odnośnie kobiet. Bohater, który jest życiowym nieudacznikiem z którego każdy się śmieje, a który na końcu zdobywa najgorętszą laskę to standard. Wystarczy, że będzie się cały czas starał, pokazywał że mu zależy, by ta w końcu zrozumiała, co straci, jeśli nie wykorzysta okazji.

Świat nie działa w ten sposób panowie.

W świecie relacji wygrywa NAJWYŻSZA WARTOŚĆ.

Oczywiście poza negatywnymi cechami jakimi może przejawiać się przysłowiowy „łobuz”, a które nie są miejscem do opowiadania w tym materiale, przejawiają również kilka innych wartości, przez które kobiety wciąż za nimi szaleją. Są to cechy bardzo rzadko spotykane wśród typowych mężczyzn. Będą to:

– Brak emocjonalnego zaangażowania na początkowych etapach znajomości

– Inne kobiety w ich życiu

Co oznacza pierwszy punkt? Przeciętny facet, gdy otrzyma zainteresowania od dziewczyny która mu się podoba, stara się zrobić wszystko, by tą kobietę zdobyć. Idealizuję jej osobę, twierdząc, że jest inna niż pozostałe, poukładana, normalna itd. dlatego to właśnie na niej powinien się skupić, a całą resztę, z którymi się spotykał odpuścić. Nie mówię, że emocjonalne zaangażowanie w konkretną dziewczynę to coś złego, ale uważam, że robienie tego na początku to obusieczny miecz, ponieważ przejawia się zachowaniami, które będą świadczyć o NISKIEJ WARTOŚCI faceta czyli:

– zbyt częste dążenie do spotkań

– pokazywanie frustracji z powodu braku entuzjamu lub czasu z jej strony

– robienie wszystkiego pod dziewczynę

Takie zachowania pokazują cechy typowego BETY, który jest na wyciągnięcie ręki. Dla kobiet, zwłaszcza tych, które mają duży wybór wśród mężczyzn, takie zachowania będą psuć jej zainteresowanie.

Jak zachowują się „łobuzy”?

Przez to, że nie angażują się emocjonalnie w kobietę, i nie obchodzi ich, czy coś z tego wyjdzie czy nie, nie zamykają się na inne partnerki. Zachowują się właściwie odwrotnie do powyższych punktów, które wymieniłem, przez co pokazują dziewczynom, że:

– mają inne rzeczy do roboty, niż interesowanie się tylko nią

– nie angażują się w nią emocjonalnie, póki nie okaże się najlepszą partią z pośród pozostałych kobiet

– interesują się nią wtedy, gdy przyjdzie im na to ochota

– pokazują jej, że ma konkurencję w postaci innych kobiet

To ostatnie jest kluczowe. Jeśli dziewczyna widzi, że tym konkretnym gościem nie interesują się żadne inne dziewczęta, to podświadomie wyczuwa, że skoro tak jest, to chyba coś jest z nim nie tak.

Musicie wiedzieć, że Perspektywa konkurencji będzie zawsze budować w ich świadomości poczucie „zagrożenia” o utratę zainteresowania tego faceta na rzecz innej dziewczyny, co zwiększać będzie tylko jej emocjonalne zaangażowanie w jego osobę.

Przypomnij sobie, czy kiedykolwiek dziewczyna za którą kiedyś latałeś i która Cię wiecznie zlewała, nagle zmieniła zdania, gdy dowiedziała się, że spotykasz się z kimś innym? Mam Cię 😉

Oczywiście nie twierdzę, że musicie spotykać się z innymi kobietami, prowadzić kilka związków na raz. Chodzi mi tutaj tylko o to, by nie zamykać się na inne partnerki i być w giełdzie wolnych facetów do wzięcia. Paradoksalnie, im mniej angażować będziecie się na początku w znajomość, tym lepsze wrażenie wywrzecie na kobiecie. Zdobyty i potrzebujący facet to dla kobiet OSTATECZNY wybór, na który decydują się bardzo rzadko.

Zachowując się w ten sposób będziesz nazywany często draniem bez uczuć, który żongluje laskami oraz gra na ich emocjach. Nie zmieni to faktu, że na brak zainteresowania nie będziesz narzekać.

No i kolejna sprawa, takiego podejścia nie nauczył mnie nikt inny, niż same kobiety. Wasz James, Zawsze prosto z mostu i szczery do bólu

 

Czy widziałeś już moją książkę o uwodzeniu kobiet na portalach randkowych oraz serwisach społecznościowych? Jeśli nie, koniecznie odwiedź moją stroną podaną w opisie tego filmu lub u góry ekranu. Znajdziesz w nim mnóstwo porad dotyczących pisania i flirtowania z kobietami. Zainteresuj się również moim kursem online BezStrachu, który w kompleksowy sposób wyeliminuje Twój strach przed poznawaniem kobiet. Odwiedź stronę www.samiecalfa.pl/kursy-online i znajdź coś dla siebie.

 

Inne moje wpisy:

Dlaczego kobiety nie lubią MIŁYCH FACETÓW?