Jak odzyskać BYŁĄ dziewczynę?

W dzisiejszym filmie dowiecie się co zrobić, by zdobyć swoją byłą dziewczynę na nowo. Zapraszam do oglądania
27.08.2020

Cześć

Przyznajcie się. Każdy z was przynajmniej raz w życiu chciał wrócić do swojej ex i robił wszystko, by ta się zgodziła. Błagaliście, płakaliście, generalnie robiliście wszystko, by ją do siebie ponownie przekonać. Niektórym wyszło, niektórym nie, niektórzy podcięli sobie żyły, inni poszli z życiem do przodu. Wynik końcowy nie jest istotny. Istotne natomiast jest to, co zrobić, by wasza EX sama z siebie chciała do was wrócić i dlaczego nie zawsze jest to warte jakichkolwiek starań.

Z tej strony James, samiecalfa.pl, a w dzisiejszym filmie dowiecie się co zrobić, by zdobyć swoją byłą dziewczynę na nowo. Zapraszam do oglądania

 

Możecie się zastanawiać, czy to istotne z której strony wyszła inicjatywa rozstania i która strona oficjalnie to zakończyła. Dla długości tego filmu oraz stopnia zaawansowania Różnice nie są aż tak znaczne, by się nad tym rozwarstwiać. Przypuśćmy, że powrót waszej byłej do was działa na podobnych zasad gdy to ona zerwała z wami lub wy z nią.

Nie robi to dużej różnicy, ponieważ … nie wiem, jak to nazwać inaczej, ….. psychologia mózgu kobiety??, oraz męskiej atrakcyjności opiera się głównie o WARTOŚĆ jaką reprezentujesz w jej głowie.

Czym jest wartość w związku

Twoją wartość w oczach dziewczyny mierzy się w tym, ile korzyści czerpać będzie kobieta będąc z Tobą w bliższej relacji, jaką wartość prezentujesz Ty, na tle innych potencjalnych kandydatów oraz… uczucia oraz przywiązanie jakie was łączyło.

Te dwie pierwsze są niczym innym niż Hipergamią. Czyli dobieraniem przez kobietę partnera życiowego o pozycji społecznej wyższej lub podobnej do niej samej. Mówiąc prościej, jeśli zatrudniony jesteś w żabce i do tego nie pracujesz nad tym, by to się zmieniło, nie masz czego szukać wśród kobiet, które dzięki swojemu seksownego wyglądowi mają dostęp do ambitniejszych gości. Ciężko Ci będzie również wrócić do dziewczyny, która poznała kogoś przystojniejszego, bogatszego i o ciekawszym życiu niż Ty. Nawet, jeśli Cię bardzo kochała. Witamy w rzeczywistości

Czym jest dokładnie hipergamia i dlaczego kobiety nie są tak romantyczne, za jakie je w rzeczywistości bierzemy, będzie materiałem na następny film, w którym obnażę rycerzy na białych koniach oraz prawdziwą naturę płci przeciwnej.

Wracając, im większą masz wartość, tym większa szansa, że kobieta się z Tobą zwiąże.

Coś jednak poszło nie tak, zerwaliście ze sobą, a Ty czujesz, że straciłeś miłość swojego życia ( co jest nieprawdą i świadczy jedynie o syndromie jedynej na który chorujesz ) i chcesz ją odzyskać.

 

By to się stało, MUSISZ…  jeszcze raz powtórze, MUSISZ, być cierpliwy oraz posiadać u niej jakąś Wartość

 

Czas leczy rany

Dlaczego znacie wśród znajomych parę, która ciągle ze sobą zrywa, ale i tak do siebie wraca? Ponieważ czas gra tutaj najistotniejszą rolę.

Rola czasu w odbudowywaniu związków ma to do siebie, że im więcej tego czasu mija, tym więcej przykrych rzeczy jesteśmy w stanie zapomnieć lub udawać, że ich nie było, a pozytywne doświadczenia zostawiać żywiej w świadomości.

Proste przykłady o co chodzi.

Gdy mieszkałem i pracowałem w Londynie było mi bardzo ciężko. Miałem lekką depresję, nie dosypiałem i piłem sporo alkoholu. Wtedy tamte doświadczenia nie były wcale pozytywne. Jednak Z biegiem miesięcy, lat, gdy o tym wszystkim sobie przypomnę, nie czuję, by te wydarzenia były czymś negatywnym, a wręcz przeciwnie – dały mi mnóstwo życiowego doświadczenia i stałem się dzięki nim silniejszy. Jednak w tamtym momencie, gdy to się wszystko działo, nie myślałem o tym w tych kategoriach, a raczej starałem się po prostu przetrwać. Czas sprawił, że negatywne emocje w związku z tamtymi wydarzeniami znikły, a zostały jedynie doświadczenia.

Chcesz rzucić alkohol lub papierosy. Dobrze wiesz, że ich nadużywasz. Tysiące razy powtarzałeś sobie, że je rzucisz. W końcu podjąłeś krok i zerwałeś z nimi na dobre. Mineły dwa miesiące, coś się stało w Twoim życiu niemiłego lub po prostu cholernie się nudziłeś i nie widzisz powodu, dla którego miałbyś się znowu nie najebać lub nie kupić paczki papierosów. Czas minął i zapomniałeś o przykrych konsekwencjach nadużyć, ponieważ ich przez długi czas nie było, ale zostały jedynie wspomnienia rzekomego „ukojenia” po wypiciu whisky lub spaleniu papierosa. Ponownie wracasz do nałogu.

I ostatni przykład. Zerwałeś z dziewczyną, bo na maksa Cię wkurwiała. Miała mnóstwo cech lub zachowań, które Cię denerwowały, ograniczała Cię i chciałeś zerwać z nią już od dawna. Zrobiłeś to lub ona to zrobiła i czułeś ulgę przez kilka tygodni. Później jednak zacząłeś bardzo za nią tęsknić i chciałeś do niej wrócić. Czas sprawił, że zapomniałeś o tych wszystkich powodach dla których nie chciałeś z nią być, zostały natomiast w pamięci te przyjemne chwile ze sobą, oraz atencję, jaką od niej otrzymywałeś. Czas sprawił, że te złe rzeczy z przeszłości straciły na wartości.

 

Tak więc to prawda, że Czas leczy rany. Im więcej go mija, tym więcej przykrych wydarzeń może pójść w niepamięć ( oczywiście, jeśli przeżyliśmy jakąś traumę lub coś bardzo dla nas silnego, z tym zapominaniem już jest inna sprawa ), a zostają te pozytywniejsze chwile i emocje.

Jeśli chcecie, by wasza EX do was wróciła, musicie daj jej oraz sobie trochę czasu. Powody zerwania nie są teraz istotne. Pierwszym krokiem powrotu waszej byłej to dać jej czas, by negatywne rzeczy spłyciły się z biegiem czasu. Kolejnym krokiem odzyskania waszej Ex to

Budowanie wartości

Cierpliwość mamy za sobą, co z tą wartością.

Niewątpliwie te chwile, które ze sobą spędziliście, przywiązanie jakie do was czuła, słabości jakie obnażyła, komfort cielesny jaki wobec was miała są prawdziwe. Im intensywniejsze będą te uczucia w jej wspomnieniach, tym z biegiem czasu nabiorą dla niej większej wartości. Mówiąc prościej, nawet jeśli wasza luba spotyka się teraz z jakimś gostkiem, te rzeczy które do was czuła kiedyś to duża wartość. Pod warunkiem, że ta wartość jest prawdziwa i wciąż gdzieś w niej trwa.

Słowo Prawdziwe, To jest klucz tego programu. Jeśli dziewczyna zerwała z wami, bo doprowadzaliście ją do szewskiej pasji, lub znalazła sobie kogoś fajniejszego bo ją nudziliście, ALE posiadacie W JEJ ŚWIADOMOŚCI tą wartość o których mówiłem przed chwilą, dysponujecie jeszcze jakimś arsenałem do walki i jest szansa ją odzyskać.

Gorzej, jeśli zostawiła was, bo była z wami z litości lub braku laku. Prawdopodobnie nigdy wtedy do niej nie wrócicie, ponieważ nie ma już punktu zaczepienia, które można by wykorzystać.

Przypuśćmy jednak, że to, co do was czuła, mniej lub bardziej było dla niej prawdziwe i stanowi coś cennego. Jak to wykorzystać na swoją korzyść?

Wzbudzanie zazdrości

Czy nie jest tak, że im bardziej staracie się o dziewczynę, tym bardziej ma ona was w dupie? Czy nie jest tak, że im częściej ją prosicie o powrót, tym bardziej się wobec was dystansuje i przekonuje, że to przecież nie ma sensu?

Dzieję się tak, ponieważ świadomie OBNIŻACIE SWOJĄ WARTOŚĆ JAKO MĘŻCZYZNA DO ZWIĄZKU.

Nie ma nic żałośniejszego, niż facet proszący kogoś o atencję.

Wyobraźmy sobie teraz sytuację, w której wy chcecie do niej wrócić, ona się wam opiera i chce to definitywnie zakończyć, ale jednak sporo was łączy i jest do was przywiązana

Gdy odczekacie po zerwaniu jakiś czas, miesiąc, dwa, trzy, te złe wspomnienia przez które ona z wami zerwała zaczną zanikać, a zostanie jedynie ta zbudowana wcześniej przez was wartość. Ona jednak wie, że jesteście na wyciągnięcie ręki, i jeśli skończą się jej lepsze opcje, być może wróci do was ( jest to zresztą najczęstszy przykład sytuacji, w których facet chce wrócić, ona nie, lecz wciąż daje mu jakieś nadzieje ).

Żeby chciała do was wrócić, Musicie zabrać jej to przekonanie z głowy.

Drugim sposobem na odzyskanie swojej byłej, to zabranie z jej świadomości przeświadczenia, że jesteście na wyciągnięcie ręki kiedy by tego chciała.

Trzeba zachować się wręcz przeciwnie.

Powiedzieć i pokazać jej, że nie chcecie już się o nią starać i wolicie pójść z życiem do przodu.

Jak tego dokonać?

Napisać lub poinformować w jakiś sposób, że dla was to już koniec i nie ma to sensu oraz pokazać, że są wami zainteresowane inne dziewczyny…..

Uuuuu i tutaj gratka dla zbyt miłych gości o twardych uczuciach i złotych zasadach wierności.

Tak panowie, najlepszym wabikiem na dziewczyny są… inne dziewczyny. Jest to przekonanie, którego nie może znieść większość typów. „no ale jak pokaże jej, że spotykam się z inną, to wtedy będzie definitywny koniec!”. Otóż nie. Jeśli znaczyłeś coś dla niej, ta poczuje się zagrożona, że może Cię stracić, mimo, iż już nie chciała z wami być. Witamy w świecie kobiecej logiki.

Jeśli macie zbudowaną wartość w oczach swojej byłej i ona wie, że ma was na wyciągniecie ręki, ciężko będzie i tak do niej wrócić. Jeśli jednak zabierzecie jej tą wartość, powiecie, że nie jesteście już nią zainteresowani, a ona jeszcze zobaczy was w towarzystwie innych kobiet ( np. wrzucając gdzieś zdjęcie z jakąś fajną koleżanką ) … Poczuje się zagrożona. Będzie chciała odzyskać spowrotem tą wartość. Sama zacznie zabiegać o wasze zainteresowanie ponieważ wie, że może utracić na zawsze te rzeczy, które was ze sobą łączyły.

 

Podsumowując

Jeśli chcecie odzyskać swoją ex musicie:

Być cierpliwym. Daj jej oraz sobie trochę czasu. Czas sprawia, że zapomina się o wielu przykrych emocjach z przeszłości a zostaje wiele tych pozytywnych

Odbierz jej swoją wartość. Pokaż, że są Tobą zainteresowane inne kobiety

Te dwie rzeczy mogą sprawić, że wasza była będzie chciała do was wrócić. Wszystko to ma jednak sens, jeśli macie jakąkolwiek dla niej wartość. Jeśli już tego nie ma, żadne sposoby wam nie pomogą w powrocie.

 

I na zakończenie taka mała życiowa porada ode mnie. Pamiętacie co mówiłem wcześniej we fragmencie „

 

Pomyślcie, czy powrót do waszej byłej to dobry pomysł. Jeśli to wy z nią zerwaliście, bo was denerwowała, miała wiele przykrych cech, nie dawała wam żyć, to czy jest sens do tego wracać. Bo oczywiście czas goi rany, ale przecież te przykre rzeczy były prawdziwe. One nie znikną gdy wrócicie do siebie, nawet, jeśli wam obieca, że się zmieni. Ludzie charakteru nie zmieniają. Jeśli wasza laska była o was chorobliwie zazdrosna i obieca wam, że już nie będzie, to gwarantuję wam, że nic się nie zmieni. I O to właśnie chodzi.

Gdybym wrócił ponownie do Londynu i znowu zatrudnił się do tej samej pracy, zamieszkał w tym samym miejscu, miał ze sobą jedynie 50 funtów i zero znajomych, te negatywne emocje ponownie by zawitały, prędzej czy później. Musiałbym wszystko zmienić, by zacząć od nowa budować doświadczenia związane z tym miejscem.

Jeśli zerwaliście z alkoholem, bo wpadaliście w cugi, czuliście się okropnie, traciliście hajs i psuły się wasze relacje z ludźmi, powrót do tego nawet po kilku latach nie zmieni tego. Wpadniecie znowu  do równi pochyłej

Jeśli chcecie wrócić do kobiety z którą zerwaliście, bo czujecie się samotni, to pomyślcie, czy nie dzieje się to dlatego, ponieważ boicie się konfrontacji z nowymi kobietami i wejściem ponownie w rynek wolnych mężczyzn do wzięcia. Czy nie boicie się znowu przechodzić przez odrzucenie od innych lasek, przez następne nieudane randki i znoszenie bólu związanego z odrzuceniem. Czy przez to, że nie potraficie znieść tych rzeczy powyżej jak małe pizdy, nie dodajecie przypadkiem zbyt wiele ideologii do waszej byłej dziewczyny, jakoby to była ta jedyna.

Czy przez strach przed odrzuceniem ze strony nowych kobiet i ponownym flirtowaniem ( dla niektórych podrywanie kobiet stanowi olbrzymi dyskomfort, dla mnie np. olbrzymią przyjemność, kwestia umiejętności, których można nabyć np. zapisując się do mnie na szkolenia ) nie wolicie jednak starą, sprawdzoną dziewczynę, która was akceptowała i kochała. Jeśli tak to wiedzcie, że skończycie jako zgorzchniali i wystraszeni życiem faceci, którzy pogodzili się na byle jaką kobietę w swoim życiu tylko dlatego, by nie „męczyć” się w poznawanie nowych, o wiele bardziej wartościowszych i fajniejszysz niż ta obecna. Bo pamiętajcie o jednym. Jeśli zerwaliście z kobietą dla jakiś powodów, te powody i tak powrócą do waszego związku. I koło zatoczy się ponownie.