Prawdopodobnie Popełniasz Ten BŁĄD z Dziewczynami!

dowiesz co powinieneś robić, żeby zwiększyć swoje szanse na poznanie dziewczyny.
03.07.2023

Metoda na swobodną rozmowę z kobietą

Witajcie hetmani, z tej strony James ze strony samiecalfa.pl

Bez wątpienia umiejętność swobodnej rozmowy z płcią przeciwną jest jednym z najważniejszych składników skutecznego podrywu. Niestety, wiele osób ma trudności w swobodnej komunikacji, szczególnie jeśli chodzi o rozmowy z kobietami. W dzisiejszym filmie przedstawię praktyczne porady, dzięki którym będziesz mógł łatwiej nawiązywać kontakty i prowadzić bardziej angażujące rozmowy. Zapraszam do oglądania

Zacznijmy sobie od wyjaśnienia czym jest swobodna rozmowa z kobietami, bo można to interpretować w różnoraki sposób. Swobodna i luźna rozmowa to nie to samo, co rozmowa nacechowana przydatnymi informacjami i bogatym słownictwem. Swobodna rozmowa wcale nie musi być też interesująca, czy o jakimś poszczególnym temacie. Z tego powodu luźne prowadzenie rozmowy nie jest też żadnym uwodzeniem Samym w sobie. 

Ale. 

Te emocje otwierają furtkę do możliwości zbudowania seksualnego napięcia za pomocą innych elementów. O tych elementach znajdziesz więcej w moim 7 godzinnym kursie online męska charyzma. Link do niego znajdziesz w opisie tego filmu.

Wielu gości pyta się mnie pod filmami z cyklu uwodzień jak to robię, że nigdy nie kończą mi się tematy do rozmów albo że robię to w tak luzacki sposób i Skąd biorę pomysły na to wszystko. Cóż, odpowiedź może być zaskakująca, ale nigdy nie uczyłem się w jakiś szczególny sposób gadać z dziewczynami. Co lepsze, ja sam uważam, że moja „gadka”,rozumiana jako treść którą przekazuje kobietom, nie jest rewelacyjna. Często mówię jakieś abstrakcyjne rzeczy, dużo ironizuje i żartuje. Przyznaje, że jakość mojego przekazu werbalnego jest po prostu średnia. Skąd więc moje sukcesy?

Powiem Ci. To dlatego, że kobiety czują się przy mnie swobodnie. To tyle. Albo aż tyle. Moim jedynym celem w trakcie rozmowy z obcą kobietą jest sprawić wrażenie,, jakbyśmy się znali już kilka lat”. To Ci wystarczy w kwestiach werbalnych. Rozmowa ma po prostu płynąć swoim własnym rytmem. Nie musisz sypać zajebistymi tekstami. Nie musisz się prężyć, żeby popisać się jej czymś błyskotliwym. Nie musisz szukać podtekstów ani seksualizować rozmowy. Wystarczy, że sprawisz, by dziewczyna poczuła się przy Tobie swobodnie. Jak osiągnąć ten poziom luzu w kontaktach z płcią przeciwną?

Ktoś kiedyś mi powiedział, że rozmawiam z dziewczynami, jakbym miał w dupie czy mi to wyjdzie czy nie. Dokładnie tak. 

Po pierwsze, uwolnij się od parcia na rezultat. 

Miej gdzieś, czy Ci to wyjdzie czy nie. To naprawdę oczyszczające uczucie, gdy rozmawiasz z kobietą i nie zależy Ci zupełnie na tym w jaki sposób zakończy się interakcja. Gdy zaczepiam laskę, daje jej wartość. Zobacz, to jestem ja. To jest moja wartość. Podoba Ci się? Idziemy w tematem dalej. Nie podoba? No cóż, bywa, 3maj się. Bonwojaż. Nie zależy mi na tym, czy coś z tego wyjdzie. To jest potężna rama, którą się emanuje, a która jest dla kobiet niezwykle atrakcyjna.

Po drugie, traktuj ją jak swoją koleżankę

Wiecie skąd biorę pomysły na rozmowę? Znikąd. Improwizuje. Dostosowuje się do sytuacji. Nie obchodzi mnie to, czy się zatnę w trakcie mówienia. Nie obchodzi mnie to, czy powiem coś fajnego, co się jej spodoba, czy walne jakieś głupstwo. Ja, rozmawiając ze swoimi znajomymi nie uważam na każde swoje słowo jakie powiem. Nie myślę nad tematami do rozmów. Nie muszę się przed nimi popisywać, ani sprawiać jakiegoś konkretnego wrażenia. Przecież to moi znajomi. Czy Ty przy swoich kumplach myślisz o tym co powiedzieć? Wątpię. Po prostu gadacie do siebie jak gdyby nigdy nic. Jak myślicie, dlaczego dziewczyny tak bardzo lubią gejów? Ponieważ Ci nie stawiają ich na piedestale. Traktują je jak swoje koleżanki. Nie wstydzą się mówić tego, co im przyjdzie do głowy. Nie twierdze, że masz modelować ich zachowanie, bo nie o to tu chodzi, ale mam na myśli samo ich nastawienie. Potraktuj je na luzie i nie martw się ciągle o to, w jaki sposób będziesz postrzegany. 

Nie traktuj rozmów z kobietami jak partia szachów

Faceci, którzy uważają, że trzeba z dziewczynami rozmawiać w jakiś konkretny sposób będą zawsze spięci. Stres natomiast sprawi, że kreatywność się zamyka a to prowadzi do jeszcze większej wewnętrznej spiny. Ja osobiście nigdy nie wiem w jakim kierunku potoczy się rozmowa. Lecę na spontanie. To daje mi olbrzymią swobodę w sposobie, w jaki mogę pokierować rozmową. Jeśli natomiast myślisz ciągle nad swoim kolejnym ruchem, narzucasz na swoją rozmowę niewidzialny wymiar, w którym możesz się poruszać w czasie interakcji. To bardzo ogranicza Twoją kreatywność. A to też prowadzi do stresu, a w konsekwencji pustki w głowie. Pustka w głowie to nic innego, niż zamartwianie się tym, co masz zraz powiedzieć. Uważasz, że kobieta wymaga od Ciebie, żebyś był elokwentny? Bzdura. One chcą naszej męskiej energii. Chcą tego, czym charakteryzuje się facet. Pierdoleniem głupot. Hatha. Nie no, aż tak to nie. A może jednak?

I ostatnie: Nie musisz być jakiś

Uwolnij się od tego, że musisz dobrze wypaść. Żebyś wyszedł na fajnego. Na zabawnego. Szarmanckiego. Seksownego. Nie twierdze, że masz nie pracować nad sobą, bo powinieneś, ale jak już zaczepiasz dziewczynę, porzuć etykiety których się łapiesz. Bądź najlepszym sobą, ale nie udawaj. Jeśli się stresujesz, to trudno. Nie uśmiechaj się sztucznie, żeby to zamaskować, bo kobieta od razu Cię rozszyfruje i zacznie testować. Jeśli jesteś spięty, rozmawiaj będąc spięty. Trudno. Wypadniesz w jej oczach i tak lepiej, niż ktoś, kto próbuje jej zaimponować i zakryć swoje mankamenty.

Wiem, że te rady mogą wydawać się banalne i większość z was czuje, że tak powinno to wyglądać, ale w praktyce nie jest to takie proste. Wiem o tym. Najważniejsza rada jaką przekazuje w tym filmie to ta pierwsza. Mieć gdzieś, czy Ci to wyjdzie czy nie. W logiczny sposób możesz to rozumieć, ale mówimy tutaj o innym uczuciu. To musi się w Tobie obudzić. Jakbyś dostał olśnienia. Poczuć to w sobie. 

To ma być jak idea, która nagle zalewa naszą głowę 

„o kurwa, to jest to. mam gdzieś co z tego wyjdzie i co o mnie pomyśli”. 

Brzmi to abstrakcyjnie, ale To jest jakiś wyższy stopień świadomości. Szukajcie tego i jednocześnie nie szukajcie, bo szukanie tego na siłę tylko wzmoży opór. To ma być jak delikatna zmiana, która nagle następuje w świadomości. Osiągniecie ten stan trzymając się reszty porad z tego filmu. Gdy uwolnicie się od Potrzeby walidacji ze strony kobiet, one same poczują się przy Tobie swobodnie, bo tym będziesz emanować. 

W swoim drugim filmie jaki wrzuciłem na YouTube, jakieś 8 lat temu powiedziałem słowa „z podejściem do kobiet jest jak z podejściem do konia. Im bardziej będziecie spięci tym co się stanie, tym bardziej spięty będzie koń. Coś takiego. Wciąż podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami. Tak więc pomyśl o tym, tak, że Jej emocjonalny stan jest wprost proporcjonalny do Twojego.