Te 3 Zachowania Zwiększą Twoją ATRAKCYJNOŚĆ!

10.07.2022

Numer 1 – Pozwól jej zainwestować w Ciebie!

Poznajecie dziewczynę, wymieniacie pierwsze wiadomości, relacja trwa kilka dni, dochodzi do pierwszego spotkania, poznajecie się dalej. Kto jako pierwszy rozpoczyna rozmowy? Czy tylko Ty, czy również ona? Kto za każdym razem wychodzi z inicjatywą spotkania? Bardzo często zapominamy o tym, że budowanie relacji to inwestycja z obydwu ze stron. Niby to logiczne i oczywiste, jednak nie rzadko mężczyźni za bardzo OSACZAJĄ dziewczynę, która wykazała im chociaż odrobinę zainteresowania. Za wszelką cenę chcą ustalić jak najszybciej spotkanie, zasypują ją codziennie dziesiątkami wiadomości i bulwersują się, gdy ta im nie odpisuje w szybkim czasie. Kobiety oceniają taką postawę jako POTRZEBUJĄCĄ i po prostu tracą kolesiem zainteresowanie.. Czasami, żeby relacja brnęła do przodu, wystarczy pozwolić kobiecie na to, żeby również okazała NAM zainteresowanie. Żeby tak się stało, należy dać jej na to przestrzeń i uzbroić się w cierpliwość. Pozwólcie jej samej się do was odezwać, wyjść również z inicjatywą spotkania na żywo. Jeśli tylko wy próbujecie zainicjować kontakt fizyczny, zróbcie sobie przerwę i sprawdźcie, czy ona sama go nie inicjuje bo nigdy nie musiała, skoro tylko wy to robiliście. Taką postawą zwiększycie swoją atrakcyjność bo pokazujecie tym swoje wysokie poczucie wartości.

Numer 2 – Nie miej do niej pretensji

Na przestrzeni lat zrozumiałem, że rzeczywiście powiedzenie „mniej oznacza więcej” w kontekście relacji z kobietami sprawdza się znakomicie. Gdy próbowałem rozmawiać o tym, dlaczego dziewczyna stała się wobec mnie oziębła, odpisuje mi z łaską i tego typu bolące ego zachowania, otrzymywałem jeszcze więcej oziębłości i obojętności z ich strony. W końcu postanowiłem zupełnie to olać i jeśli nie otrzymywałem od niej wystarczającej atencji, po prostu olewałem temat. Gdy nie odpisywała mi przez kilka dni, lub robiła to co kilkanaście godzin, zostawiałem temat. Na pewno ma swoje powody dlaczego jej zainteresowanie jest jak chorągiewka na wietrze i wiem, że w żaden sposób nie wpłynę na to mając o to pretensję. Paradoksalnie więc, im mniej rusza Cię jej obojętność, tym więcej zainteresowania możesz zyskać, bo pokazujesz jedną z wielu postaw mężczyzny, który czuje się NAGRODĄ. Więcej na ten temat znajdziesz w moim najnowszym poradniku, który swoją premierę ma 15 Czerwca. Dowiesz się jakie zachowania oraz postawę musisz przyjąć, żeby kobiety widziały w Tobie osobę o najwyższej wartości. Znajdziesz mnóstwo porad jak rozkochać w sobie płeć piękną, jak odzyskać EX i stać się dla kobiet nagrodą. Więcej informacji znajdziesz na stronie poniżej lub w opisie tego filmu

Numer 3 – Każdą relację zaczynaj od seksu

Powtarzam to od lat i powtarzać będę dalej – im szybciej dojdzie między wami do seksu, tym lepiej. James, ale czy to nie jest przedmiotowe traktowanie kobiet? Może być przedmiotowe, jeśli zupełnie nie interesuje Cię nic poza seksem – jesteś oportunistą i robisz wszystko, żeby dostać się do jej majtek. Nie musisz wcale taki być. Seks jest o wiele przyjemniejszy, jeśli znasz dziewczynę lepiej i ją rzeczywiście lubisz. Czemu nie połączyć obu z tych rzeczy? Poznawaj kobietę ale okazuj jej również swoje seksualne zainteresowanie. Jeśli nie będziesz dla niej podniecający, znajomość z Tobą będzie oceniała w bardzo logiczny sposób – ok, gość jest zabawny, lubię jego poczucie humoru, jest ogarnięty finansowo bądź nie, bla bla bla itd. Kobieta nie będzie mokra myśląc o Tobie w takich kategoriach. Będzie natomiast, jeśli w czasie spotkań swoją postawą wpłyniesz na nią na tyle, by w domu myślała o seksie z Tobą. Jeśli połączysz cechy kandydata na chłopaka z cechami kochanka, będziesz dla niej kandydatem o wysokiej wartości, którym warto się zainteresować.

 

Sprawdź inne wpisy o uwodzeniu kobiet

Unikaj Tych 5 Zachowań Będąc w Związku z Dziewczyną!