Czego Pragną Kobiety?

08.12.2023

Co tak naprawdę działa na kobiety? – Uwodzenie Kobiet

Odwieczne pytanie: Czego pragną kobiety? – Sztuka Uwodzenia

Jest to pytanie, które zadają sobie faceci na całym świecie. Po wielu latach obserwacji i zebranych doświadczeń stwierdzam, że nie jest istotne czego pragną kobiety, tylko co na nie rzeczywiście działa. A nie zawsze to, co mówią, że pragną, idzie w parze z tym, że zaplusujesz w ich oczach i zostaniesz obiektem ich westchnień. Taki paradoks.

Z Czego wynikają moje wnioski? – Tajniki Uwodzenia

Dlaczego mam Ci mówić co działa a co nie? No cóż. Nie będę posiłkował się za wieloma badaniami naukowymi, bo uważam, że większość z nich w tym temacie jest słabej jakości, ma za niską próbę statystyczną lub nie ma ich replikacji, dlatego wszystko, co tutaj usłyszysz, jest głównie wynikiem moich doświadczeń – moich 10 lat jako trener uwodzenia, setki bliżej poznanych kobiet. Niezliczonej ilości udzielonych konsultacji, napisanych 3 książek i stworzonych 3 kursów online, czy robienie magisterki z psychologii społecznej (chociaż psychologii do tego nie mieszam, bo mało ma wspólnego z uwodzeniem). Zreszta jeśli mnie znasz, to wiesz kim jestem i jakie posiadam materiały. Jeśli nie, przed Tobą kilkanaście godzin do nadrobienia na moim youtubie.

Jeśli Cię nie przekonuje moja osoba i to co tu usłyszysz, nie idzie w parze z Twoimi przekonaniami, to i tak ch*j mnie obchodzi Twoja opinia. Mówię w razie wu.

W Tym filmie Będę starał się w opowiadać w jak najbardziej treściwy i szczery sposób, bez zbędnego pierdolenia. Przekaże najważniejsze cechy, które działają na kobiety. Oczywiście nie jest tak, że jesteście w stanie rozkochać każdą dziewoję, ale archetypy i zachowania, które tu będę przedstawiał zadziałają na większą niż na mniejszą ilość lasek, nawet, jeśli niektóre wydają się niepoprawne politycznie.

Aha i tak na koniec. Na dziewczyny 17-21 lat działa głównie wygląd faceta. – Klucz do Uwodzenia

Cała reszta ma mniejsze znaczenie, dlatego w opisie który przedstawię celujemy w dziewczyny starsze niż ten przedział.

Wygląd. – Atrakcyjność Mężczyzny

Jeśli chodzi o wygląd to najbardziej uniwersalnym jest MĘSKO wyglądający facet. Co się składa na męskość w kontekście fizyczności?

Twarz – Męska Atrakcyjność

Nie musisz być przystojny z ryja, ale powinieneś mieć jak najbardziej uwydatnioną linię szczęki. Im bardziej uwydatniona i widoczna tym lepiej. Jeśli masz tu za dużo tkanki tłuszczowej to już Twoja sprawa co z tym zrobisz – ja tylko mówię, co się podoba. Jeśli tę szczęki widocznej nie masz, w moim następnym materiale nagram porady jak pracować nad poprawą estetyki tej części twarzy, bo rzeczywiście sa na to skuteczne ćwiczenia i przyrządy. Taka wyrysowana szczęka symbolizuje władzę i większą pewność siebie a nawet wyższe kompetencje. W USA przeprowadzili badania w których porównywali czołowych żołnierzy piastujących wysokie stanowiska. Ci mężczyźni, którzy mieli najbardziej kwadratowe i mocne szczęki osiągali większe sukcesy zawodowe niż Ci o bardziej owalnym kształcie nawet, jeśli mieli takie same osiągnięcia i wykształcenie. Ogólnie to Kształt głowy nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o męskość.

Uwydatniony, szeroki podbródek również nadaje twarzy męskości, ale jego kształtem już w naturalny sposób nie możemy manipulować – jeśli jest wąski i wklęsły to faktycznie będziesz bardziej odpychający dla dziewczyn i pozostaje tutaj zastanowić się nad odwiedzeniem kliniki estetycznej, jeśli chcesz coś z tym zrobić.

Cała reszta twarzy, jego geometria, symetria, pierdyletria nie mają większego znaczenia w kontekście męskości. Duży nos, mały nos. Whatever.

Jeśli chodzi o ekspresję mimiczną, bardziej męsko wyglądasz z lekkim uśmiechem i równą linią brwi. Tak więc podczas flirtowania podbródek delikatnie podciągnięty do tyłu. I Bardziej poker face niż uśmiechnięty ryj.

Sylwetka – Budowa Ciała a Uwodzenie

Figura w kształcie V najlepiej działa na kobiety. Nie musisz posiadać nie wiadomo jakich proporcji, ale grunt, by mieć bary szersze od bioder. Muskulatura nie musi być duża. najlepiej jeśli będziesz WYGLĄDAŁ na silnego i na takiego, który może przyjebać, chociaż w rzeczywistości nie musisz umieć walczyć.

Lepiej być odrobinę za grubym niż odrobinę za chudym. Kaloryfer na brzuchu nie jest Ci potrzebny.

Jeśli uważasz, że nie spodobasz się atrakcyjnym kobietom jak nie będziesz wyglądał jak niektórzy kulturyści to padłeś ofiarą programowania. Oglądasz za dużo nierealistycznych profili na Instagramie i sądzisz, że jest Ci to potrzebne. Do wyrywania kobiet na pewno nie, uwierz mi.

Taka sylwetka będzie podobała się dla największej ilości dziewczyn.

Wzrost – Rola Wzrostu w Uwodzeniu

Im wyższy ten lepszy. Jeśli masz 175 wzwyż, to wzrostem nie musisz się martwić, jeśli mniej, musisz nadrabiać dobrą sylwetką i ubraniami. Będzie cięzej.

Większość ma znaczenie. Im większy i grubszy tym bardziej podniecający, chociaż niekoniecznie zawsze bardziej przyjemny. Liczy się jak potrafisz nim operować. Jeśli masz małego sznycla to pamiętaj, że orgazm kobiety zaczyna się w jej głowie – przed seksem rozpalaj ją długo dotykiem, językiem i palcami, a będzie zadowolona z igraszek.

Włosy – wszystko zależy co Ci pasuje, możesz yglądać z zakolami męsko albo jak zboczony proboszcz. Widziałem gości, którzy z bujną czupryną wyglądali jak pizdeczki a ścięci na jeża bardzo męsko. Zbyt długie włosy trafiają natomiast w mniejszą ilośc kobiet, niż średnie czy krótkie włosy. Zapytaj się znajomych w czym Ci najlepiej. Eksperymentuj, próbuj.

Zarost – statystycznie 2-3 dniowy wygląda najbardziej męsko.

Ubrania – podobne style się przyciągają. Jeśli interesują Cię wyzywające i plastikowe dziewczyny, to i Ty powinieneś plastikowo i wyzywająco się ubierać. Jak tu. Elegancki styl przyciąga elegancki, lużny i hiphopowy przyciąga luźny i hiphopowy.

Jeśli chodzi o wygląd to by było na tyle. Pamiętajcie, że wyglądając męsko wyglądacie przystojnie, więc nie musicie mieć pięknej buzi, żeby podobać się kobietom.Grunt, byś wyglądał jakbys miał w sobie testosteron. Androgenny wygląd będzie odpychać.

Wbrew pozorom nie są to duże wymagania. Jeśli uwierzyłeś, że musisz być giga chadem to padłeś ofiarą teoretyków, którzy zostali odrzuceni w liceum przez kilka koleżanek a później z kobietami mieli styczność jedynie przed ekranem monitora.

Zachowania

Twoje zachowanie ma kolosalny wpływ na to, czy dziewczyna będzie chciała poznać Cię bliżej. Jednak nie każde zachowania będą równie dobrze działać w relacjach opartych jedynie na seksie jak i poważnych związkach. Wyróżnijmy więc dwa rodzaje znajomości: Relacje oparte na seksie i długoterminowe, poważne związki partnerskie.

Relacje FBW

Na początkowym etapie znajomości (fbw, początki związku) najatrakcyjniejszy jest ten facet, który potrafi sprawić, że kobieta jest przy nim mokra. Nie to, czy jesteś bogaty, popularny, zaradny czy przystojny. Wartość kochanka jest najpotężniejszą wartością na samym początku znajomości z dziewczyną. Co się składa na bycie kochankiem?

Pewność siebie

wbrew pozorom nie musisz być kosmicznie pewny siebie, ale ważne, żebyś był pewniejszy od niej. Osoby, które udają pewnych siebie, bo w środku nie czują się godni poznanej kobiety, pragną jej zainteresowania, są szybko rozszyfrowywani przez owe dziewczyny i poddawani shit-testom. O tym jak wykształcić w sobie naturalną, wewnętrzną pewność siebie która wynika z Twojego poczucia wartości opowiadam w moim najnowszym kursie uwowyzwanie. Przez 30 dni otrzymujesz teorię w raz z ćwiczeniami, żebyś poczuł się wartościowym facetem i nagrodą.

Kolejne, to umiejętność budowania seksualnego napięcia za pomocą gry niewerbalnej, czyli mówiąc inaczej umiejętność flirtowania. Flirt To również umiejętne reagowanie na jej obiekcje w taki sposób, aby nie być napastliwym, ale tez nie rezygnować po pierwszej próbie zbliżenia. Potrafić flirtować to ogromny atut, który sprawia, że kobiety będą chciały się do Ciebie zbliżyć. Wbrew pozorom mało kto to potrafi robić dobrze i większość facetów podrywa innymi wartościami, ale umiejętność skutecznego flirtowania wyróznia Cie pośród tej większości i wygrywa z nimi.

Odwaga

kolejna potężna cecha która jest niezwykle atrakcyjna. Odwaga nie w kontekście walki w wojnach, ale odwaga w inicjowaniu tego, czego pragniesz od kobiety i próby przekonania jej do pójścia Twoją drogą. Jeśli chcesz tylko relacji fbw, to odwaga pomaga w inicjowaniu fizyczności, zbliżeniu się do kobiety, nie traktowaniu jej jak jajko i nie banie się jej reakcji. Jeśli nie jesteś odważny, bo ciągle przejmujesz się tym co o Tobie pomyśli i czy się na Ciebie nie złości, to zmniejszasz swoje szanse na relacje oparte na seksie.

Jeśli chcesz się nauczyć jak uwodzić i być odważnym, zapisz się do mnie na szkolenie indywidualne lub grupowe albo zapoznaj się z moim kursem online Męska Charyzma. Wszystkie linki znajdziesz w opisie tego filmu.

Kolejną cechą, która pomoże Ci w luźnych relacjach jest niestety mroczna triada, czyli posiadanie cech psychopatycznych takich jak: narcyzm – czyli w skrócie – Ty dbasz o mnie a ja dbam o siebie,

makiawelizm – czyli instrumentalne traktowanie drugiej osoby dla własnych korzyści

no i psychopatia –to obnizona empatia, problemy z kontrolą złości itd. Są to oczywiście cechy które będą stwarzały w relacji problemy i są generalnie toksyczne dla drugiej osoby. Nie da się też ich nabyć ani nauczyć, bo są one konsekwencją spaczonego dzieciństwa lub bardziej kontrowersyjnie – wpływu genów.  Ale faktycznie, np. obniżona empatia może pomóc w chłodniejszym podejściu do wahań nastroju dziewczyny czy nawet jej prób manipulacji, gdy facet wrażliwszy będzie się mocniej tym przejmował i reagował emocjonalnie, co będzie stawiało go bardziej w pozycji osoby potrzebującej.

Tak czy siak kobiety w jakiś sposób intrygują faceci z problemami (jakaś chęć naprawienia ich), lubią łobuzów, którzy traktują je instrumentalnie i się ich nie boją, dlatego takie osoby mają większą łatwość w nawiązywaniu intymnych relacji z płcią przeciwną. To więc prawda, że zbyt mili i służalczy mężczyźni mają problemy z nawiązaniem bliskich kontaktów seksualnych z kobietami. W długich relacjach jednak mroczna triada jest uciążliwa i zwykle takie relacje szybko się kończą.

Tych cech nie da się nauczyć i są toksyczne, ale w swojej książce Zdobyć kobietę zebrałem porady jak być nagrodą w oczach kobiet nie posuwając się do makiawelistycznych i narcystycznych zachowań.

Znane mity:

Poczucie humoru – Lepiej mieć większe poczucie humoru niż mniejsze, ale nie zauważyłem dużej korelacji w postrzeganiu Ciebie jako atrakcyjniejszego przez to faceta. Być zabawnym brzmi fajnie, ale nie musisz taki być żeby mieć dziewczyny. To się przydaje bardziej w dłuższym związku, bo urozmaica wam życie i jest weselej.

Inteligencja – kompletny brak korelacji mimo dużego gadania o tym, że wysoka inteligencja faceta jest dla kobiet istotna. Jest ważna, o jeśli masz inne cechy, które dla niej będą atrakcyjne.

Relacje długoterminowe

Twój temperament – Nie jest istotne, czy jesteś ekstrawertyczny czy introwertyczny, grunt, żebyś nie był nudziarzem. Wydaje mi się, że kobiety mają większą potrzebę stymulacji emocjonalnej niż faceci, dlatego brak emocji jest odbierane jako nudną relację. NIE BĄDŹ NUDNY KURWA. Róbcie coś wspólnie co będzie fajne zarówno dla niej i dla Ciebie.

Bycie non-needy  – ta cecha jest ważna zarówno w krótkich jak i poważnych związkach. Kto kocha mniej ten kontroluję relacje i ma nad nią władzę. Zawsze tak było i zawsze tak będzie. Nie jest to zdrowe podejście ale niestety działa. Można na szczęście pójść zdrowszą drogą i dawać do relacji po równo – ja poświęcam coś dla Ciebie, Ty poświęcasz coś dla mnie. 50/50. Nierównowaga w tym równaniu z niekorzyścią dla Ciebie skutkuje zwykle brakiem szacunku, większym emocjonalnym chłodem i nierzadko zdradami. Jeśli więc ktoś ma potrzebować większego zainteresowania od drugiej osoby, dla Twojego dobra niech lepiej wynika to z jej potrzeby. Jest to zjebana relacja tak czy siak, ale jesli ktoś w tym związku musi być tym łobuzem, to lepiej, żebyś to był nim Ty.

Pies ogrodnika

Kobieta lubi czuć, że jest Twoja. Jeśli pozwalasz jej na zbytnie spoufalanie się z innymi facetami, i o zgrozo, wiesz o jej flirtowaniu z facetami ale nic z tym nie robisz, możesz stracić jej szacunek. Liberalne podejście do związku kończy się zdradami i brakiem satysfakcji z relacji. Nie bądź liberalny. To Twoja i tylko Twoja kobieta i one chcą mieć świadomość, że tak je traktujesz.

Kontrowersyjnie, ale prawdziwie, nie działa to w drugą stronę – jeśli Twoja kobieta poczuje 100% oddanie i nieskazitelną miłość płynącą z Twojego kierunku nieważne co się stanie – przestaniesz być dla niej atrakcyjny. Nie powinieneś zdradzać, bo nie o to w tym chodzi, ale Twoja partnerka powinna mieć świadomość, że nie będziesz miał problemu w znalezieniu sobie innej kobiety, jeśli ta narozrabia. Jeśli Jest zbyt pewna siebie co Twojej osoby, to Twoja atrakcyjność spada.

Osobowość

Tu rzeczywiście każdy jest inny i mówię o tym punkcie tylko dlatego, że nie masz nad tym zbytniej kontroli. Nie ma osobowości, która byłaby idealna dla każdego. W poważnych związkach chodzi głównie o to, żebyście czuli się szczęśliwie przebywając ze sobą i potrafili dogadywać się na najważniejszych dla was płaszczyznach. Bycie tutaj dominującym czy robienie tylko po Twojemu nie działa zdrowo.

To by było na tyle. Ten film jest jedną wielką generalizacją i bardzo dobrze – tak miało być. Opowiedziałem o tych zachowaniach, które działają na większość. Wiadomo, że są konteksty w których coś będzie działało na niekorzyść, ale na litość boską – to jest youtube, a nie akademicki podręcznik o psychologii związków. Chociaż i w nich znajdą się rzeczy, które nie oddają realiów prawdziwego życia ze względu na poprawność i rozsądek. Jeśli chcesz rozwinięcia tego filmu, napisałem o tym poradnik Zakazany Dziennik. Tam rozwijam opis mężczyzny, którego pragną kobiety.

Nie bez powodu nie wymieniłem również pieniędzy ani statusu społecznego w tym filmie. Uważam po prostu, że kobiety, które lecą na pieniądze i Twoją popularność nie są obiektem Twojego zainteresowania. Wbrew pozorom nie jest ich tak dużo, jak się wielu wydaje. A jeśli sądzisz, że jest inaczej, to często padasz ofiarą podstawowego błędu atrybucji i oceniasz rzeczywistość po tym, co widzisz, nie znając wewnętrznych motywacji albo oglądasz za dużo redpilla i nasłuchałeś się o kobietach od teorytyków.

Inne moje artykuły:

Dlaczego kobiety kochają ŁOBUZÓW?

Sprawdź moje kursy online z uwodzenia kobiet:

Kurs uwodzenia online